Jedynie prawda jest ciekawa


Grzybowska: Parada zdziczenia i debilizmu

05.07.2016

"Mamy do czynienia z parą zdziczenia i to nie są żarty. Dowodem takiego zdziczenia była demonstracja samorządu Poznania, jego prezydenta, grupy KODowców, a także urzędników samorządowych, którzy podczas występu prezydenta Dudy na obchodach wydarzeń poznańskich urządzali dzikie demonstracje wrzaskami, wyzwiskami, buczeniem, gwizdami i racami" - mówi publicystka tygodnika „wSieci” Krystyna Grzybowska.

W opinii Grzybowskiej za takie stan rzeczy odpowiada obecna opozycja.  "Tą paradą zdziczenia zaczynają nas nęcić politycy opozycji. Okazuje się, że lider PO domaga się impeachmentu w stosunku do prezydenta Dudy. Widziałam różne impeachmenty, ale takiego czegoś świat nie widział. Jak można będąc nawet istotą niespecjalnie myślącą, wyobrażać sobie, że najbardziej w tej chwili lubiany polityk w Polsce będzie poddany impeachmentowi. Z jakiego niby powodu? Co to znaczy? Dlaczego?" - zastanawia się publicystka.  

Dziennikarka odniosła się także, to innych postulatów Grzegorza Schetyny zaprezentowanych podczas konwencji PO w Katowicach.  "Co więcej, Platforma chce zlikwidować wojewodów, ponieważ nie są z PO i PSL, jakby byli, to by ich nie likwidowali. To nie jest już tylko zdziczenie, to jest już parada debilizmu" - ocenia Krystyna Grzybowska.

kk/YouTube/wPolityce

[fot. Fratria]

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook