Jedynie prawda jest ciekawa

Gowin: Szydło dowiodła swojej charyzmy

19.06.2015

„Beata Szydło to jest osoba numer dwa w Prawie i Sprawiedliwości, w czasie kampanii pokazała swoje umiejętności organizacyjne”.

Jarosław Gowin antenie Telewizji Republika zaznaczył, że „Beata Szydło to jest osoba numer dwa w Prawie i Sprawiedliwości, w czasie kampanii pokazała swoje umiejętności organizacyjne”.

Jarosław Gowin przypomniał, że przyszłego premiera powinna wskazać największa partia w Zjednoczonej Prawicy.

„Ja widzę dwóch kandydatów, pierwszy to Jarosław Kaczyński, niekwestionowany lider prawicy (…) ale jeśli w PiS-ie zwycięży koncepcja odmłodzenia prawicy to kandydatem na premiera będzie Beata Szydło” – zaznaczył polityk Polski Razem Zjednoczonej Prawicy.

Pytany o Jarosława Kaczyńskiego, ocenił, że jest jeszcze za wcześnie, aby prezes PiS miał tylko symboliczną pozycję. Dodał jednak, że każdą z decyzji, jaką podejmie PiS Zjednoczona Prawica przyjmie zrozumie i przyjmie.

Jarosław Gowin odnosząc się do tego, że Zjednoczona Prawica, według sondaży ma największe  poparcie społeczeństwa, przypomniał, że jeszcze wyborów nie wygrała i nie może popadać w pychę.

„Przykład Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich pokazuje, że pycha kroczy przed upadkiem – przypomniał Gowin.

Telewizja Republika/es

fot. wPolityce.pl


CS147fotMINI

Czas Stefczyka 147/2017

PDF (5,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook