Jedynie prawda jest ciekawa


Gowin: Odnieśliśmy miażdżące zwycięstwo

10.10.2011

„Mam zamiar zainicjować debatę ideową wewnątrz Platformy Obywatelskiej. Jednak nie teraz. Obecnie najważniejszą sprawą jest stworzenie stabilnego układu rządowego” – mówi portalowi Stefczyk.info Jarosław Gowin z PO. Poseł już przed wyborami zapowiadał, że Platformę czeka poważna debata ideowa. Słowa polityka były odpowiedzią na skręcanie w lewo partii Donalda Tuska.

Jarosław Gowin przyznaje, że jego partia ma wielkie powody do satysfakcji. Po czterech latach rządzenia w skrajnie trudnych warunkach odnieśliśmy miażdżące zwycięstwo. Tak odbieram wyniki głosowania – mówi poseł. Zaznacza, że „wszystko wskazuje na to, że uda się odtworzyć koalicję z PSL”.

Rozmówca portalu Stefczyk.info zaznacza, że w wyborach dobry wynik uzyskała formacja Janusza Palikota. To wyraz zepsucia polskiej polityki oraz polskiej kultury i moralności. Janusz Palikot jest nihilistą czystej wody – tłumaczy w rozmowie z naszym portalem. Poseł PO zaznacza, że „dobry wynik Platformy spowoduje, że Palikota uda się otoczyć kordonem sanitarnym”.

Gowin zaznacza, że liczy na „cztery lata w miarę stabilnych rządów” w Polsce. Jeśli koalicja będzie składała się z dwóch partii, to się uda. Gdyby to była koalicja trzech partii można będzie się obawiać o trwałość parlamentu – tłumaczy Jarosław Gowin w rozmowie z portalem Stefczyk.info.

saż

[fot. PAP/Paweł Kula]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook