Jedynie prawda jest ciekawa


Gosiewska: PiS wygra wybory!

20.05.2014

„Kampania jest męcząca ale staram się być obecna codziennie w jakimś powiecie. Spotykać się z wyborcami i przekonywać ich do głosowania. Ludzie bardzo chcą rozmawiać” - mówi w Radiu Wnet kandydatka PiS do Parlamentu Europejskiego Małgorzata Gosiewska.

Posłanka PiS jest pewna, że jej partia wygra wybory do Parlamentu Europejskiego:

„Wybory na pewno wygra Prawo i Sprawiedliwość! Ja walczę o to, żeby nasza lista zdobyła jak największą liczbę głosów. Kto z tej listy dostanie się do europarlamentu, to już jest sprawa drugorzędna. Ważne, aby byli to politycy Prawa i Sprawiedliwości, bo są do tego przygotowani” - mówi na antenie Radia Wnet.

W rozmowie wspomniała o poparciu skierowanym dla niej przez byłego prezydent Gruzji:

„Prezydent Saakaszwili przyjechał do Polski, aby wesprzeć mnie w wyborach. Chociaż wiem, że to brzmi dość niesamowicie. Ja w czasie wojny przywoziłam dzieci uchodźców do Polski. Następnie organizowałam pomoc humanitarną – wspomina Gosiewska.

I dodaje:

„Myśmy wjeżdżali do Gruzji jako ekipa z kancelarii prezydenckiej, i jako jedyni dojeżdżaliśmy do strefy buforowej, gdzie nieopodal przebywały oddziały rosyjskie i padały jeszcze strzały – mówi posłanka.

Jej zdaniem prezydent Saakaszwili wypełnia rolę europejskich polityków:

„Po prostu jest aktywny i jest tam gdzie powinien być. Nie ma tej siły jak Lech Kaczyński, aby zebrać głowy innych państw. (...) Widzimy jak bardzo brak w polityce międzynarodowej wizji śp. Lecha Kaczyńskiego – mówi kandydatka do PE.

W rozmowie opowiadała również o trudach kampanii wyborczej:

„Kampania jest męcząca ale staram się być obecna codziennie w jakimś powiecie. Spotykać się z wyborcami i przekonywać ich do głosowania. Ludzie bardzo chcą rozmawiać, o sytuacji międzynarodowej, o unii europejskiej, a jednocześnie nie wiedzą sensu głosowania, mówią że ich głos i tak nic nie znaczy” - mówi Gosiewska.

Wspomina, że wyborczy nie wierzą już w zmiany na lepsze, dlatego nie widzą sensu w udziału w głosowaniach.

Radio Wnet, lz

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook