Jedynie prawda jest ciekawa


Gosiewska: Każde wyjście Szczerby na mównicę było pajacowaniem

28.12.2016

"Każde wyskoczenie Szczerby na mównicę to były jakieś przygotowane wierszyki, głupoty, jednym słowem – pajacowanie. Wszystko po to, żeby czymś zasłynąć, ja bym chciała, żeby parlamentarzyści zasłynęli swoją pracą, a nie pajacowaniem" - powiedziała na antenie Telewizji Republika posłanka PiS Małgorzata Gosiewska.

Odnosząc się do sondażu przeprowadzonego przez CBOS, który pokazuje, że dla Polaków najważniejszym wydarzeniem 2016 roku były Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, a protesty i powstanie KOD są na ostatnim miejscu, Gosiewska powiedziała, że wskazuje to jak bardzo te protesty "społeczne" są ważne dla Polaków. 

"To udowadnia też, że bez określonych mediów, bez przekazu medialnego, tych protestów po prostu by nie było, to jest dla Polaków nieistotne. To określone media kreują takie postaci, jak np. Kijowski" – mówiła Gosiewska. 

Przypomniała, że rzeczywistość jest taka, że to PiS w sposób demokratyczny uzyskało mandat. 

"Kwestionują to protestujący, partie opozycyjne PO wespół z tzw. Nowoczesną, bo oni nie akceptują wyniku wyborów, że wygrało PiS, a właściwie, że nie PiS wygrało, ale nie oni" – powiedziała posłanka.

Zapytana o to, czy poseł Szczerba powinien zostać przywrócony do obrad Sejmu posłanka PiS powiedziała, że nikt rozsądny nie myśli o tym, że zawieszenie posła PO było powodem wydarzeń z 16 grudnia. 

"Polecam prześledzenie działalności politycznej pana posła Szczerby. Każdy, kto śledzi działalność posła Szczerby będzie wiedział, że nie jest to polityk istotny, zajmujący się poważnymi sprawami. W ostatnich miesiącach licytował się sam ze sobą, w którym momencie powie coś bardziej głupiego. Każde jego wskoczenie na mównicę było pajacowaniem. Wszystko po to, żeby czymś zasłynąć. Chciałabym, żeby parlamentarzyści zasłynęli swoją pracą, a nie pajacowaniem" - podkreśliła Małgorzata Gosiewska.  

wkt/Telewizja Republika

[fot. youtube.com]


CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook