Jedynie prawda jest ciekawa

Godek: Czy Komorowski naprawdę jest prorodzinny?

05.02.2015

Jeśli koalicja zagłosuje za ratyfikacją, to oznacza, że polski rząd nie działa na korzyść Polaków – mówi w rozmowie z portalem fronda.pl Kaja Godek ze Fundacji Pro-Prawo do życia.

W trakcie obrad parlamentu, pod jego siedzibą ma trwać demonstracja. Kaja Godek zaznacza, że protestujący wezmą ze sobą banery, aby wszyscy wiedzieli o co walczą:

„To będzie akcja informacyjna w formie wizualnej. Konwencja, choć nie jest to oczywiście powiedziane wprost, jest dokumentem proaborcyjnym i prohomoseksualnym” - mówi.

Zaznacza, że jeśli ustawa ratyfikacyjna zostanie podpisana, to będzie czekać na podpis prezydenta. A przecież mamy rok wyborczy:

„Kwestia konwencji będzie dużym sprawdzianem dla Bronisława Komorowskiego. Czy jego kreacja jako osoby prorodzinnej, polityka wspierającego rodziców i dzieci jest tylko mamieniem konserwatywnej części wyborców” - mówi w rozmowie z fronda.pl

Zaznacza, że w przypadku posłów, którzy zagłosują za konwencją, zostanie rozpoczęta zakrojona na szeroką skalę akcja informacyjna.

Cały wywiad do przeczytania na portalu fronda.pl

lz

[fot: YT]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook