Jedynie prawda jest ciekawa

Gliński: Michnikowi zalecam rekolekcje

27.10.2015

„PO nie rozumie, że nie można ludzi traktować z pogardą, serwując im prymitywny, czarny PR”.

Piotr Gliński, nowo wybrany poseł PiS, uważa, że należało się spodziewać silnego zwycięstwa PiSu w wyborach. „Ten sukces był spodziewany. Jest to efekt wielu czynników, zarówno naszej zespołowej, programowo-kampanijnej pracy, a także przełamania takiej bariery medialnej i mentalnej po stronie społeczeństwa, które zobaczyło, że król jest nagi, i ten establishment, ta władza nie tylko nie rozwiązuje problemów, ale stwarza poważne zagrożenia na przyszłość” - mówi „Super Expressowi”.

„Polacy ewidentnie opowiedzieli się za zmianą, głosując na PiS, Kukiza, Korwina, który dostał nie najgorszy wynik, czy wydmuszkę w postaci Nowoczesnej” - tłumaczy.

Pytany, czy taktyka straszenia PiSem mogła partii Jarosława Kaczyńskiego pomóc, Gliński wskazuje: „Myślę, że w dużej mierze mogła nam pomóc. Przedstawiciele PO nie rozumieją, że Polacy dojrzewają, że polskie społeczeństwo coraz lepiej rozumie mechanizmy polityczne i nie można ludzi traktować z pogardą, serwując im taki negatywny, prymitywny, czarny PR”.

Gliński pytany o opinię Adama Michnika, który pisał po wyborach, że naród jest niedojrzały i strzelił sobie w stopę, mówi wskazuje, że takie słowa są szkodliwe.

„Słowa mówią same za siebie. Nie są to pierwsze słowa z tego środowiska wypowiadane w tej tonacji. Słyszeliśmy już o przypadkowym społeczeństwie. Słowa takie są szkodliwe dla życia politycznego. Ich autorom zalecałbym rekolekcje” - mówi Gliński.

Michnik na rekolekcjach? To ciekawy projekt...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook