Jedynie prawda jest ciekawa

Gliński: Komorowski jest kandydatem lewactwa

25.04.2015

„To widać po podpisaniu konwencji antyprzemocowej. On udaje katolika, bo jak można popierać takie ideologie i chodzić do kościoła.”

Andrzej Duda ma ogromną przewagę nad obecnym prezydentem, który jest leniwy i przez pięć lat nic nie zrobił. Duda jest profesjonalnie przygotowany do tej funkcji, a jednocześnie jest sympatycznym i dobrym człowiekiem” – mówił na antenie Telewizji Republika prof. Piotr Gliński.

W jego ocenie gdyby Polska demokracja nie była tak kulawa, murowany kandydat do zwycięstwa był tylko jeden. „ W normalnej demokracji nie było by innego wyjścia, niż wygrana Dudy” – zapewnił.

Prof. Gliński podkreślał, że Bronisław Komorowski jest „kandydatem lewactwa”.  „To widać po podpisaniu konwencji antyprzemocowej. On udaje katolika, bo jak można popierać ideologie lewackie i chodzić do kościoła. Nie chce komuś zaglądać do sumienia, ale on ewidentnie chce zagospodarować obszary lewicy” – stwierdził.

Zaapelował również do Prokuratora Generalnego, żeby przyjrzał się sprawie wystąpienia Bronisława Komorowskiego na rzekomej budowie obwodnicy w Inowrocławiu.  Jego zdaniem, mogło tam dojść do co najmniej dwóch przestępstw.  „Chciałbym zaapelować do Prokuratora Generalnego, że mamy do czynienia nie tylko ze złym gospodarowaniem środkami publicznymi, które zostały wykorzystane, żeby stworzyć inscenizację budowy obwodnicy, lecz także z korupcją polityczną, która objawiła się w szybkiej dymisji p.o. dyrektor GDDKiA”  – uznał. „Podejrzewam, że te wydarzenia są powiązane” – dodał. „ Za korupcję polityczną i kompletną kompromitację polskiego prezydenta odpowiada jego sztab” – zaznaczył.

ŁS / telewizjarepublika.pl

Fot. PAP / Radek Pietruszka

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook