Jedynie prawda jest ciekawa


Gliński: „Duda to dynamika, młodość, energia”

24.02.2015

„Andrzej Duda jest doskonale przygotowany do funkcji prezydenta. Musimy obchodzić oficjalne media innymi kanałami, przez internet i przez bezpośrednie docieranie do obywateli. Ludzie w całej Polsce muszą wziąć odpowiedzialność i wyjść do innych obywateli z przesłaniem i treścią kampanii Andrzeja Dudy” – mówił w Poranku WNET profesor Piotr Gliński.

Socjolog z Polskiej Akademii Nauk i przewodniczący Rady Programowej PiS podkreślił, że celem tej inicjatywy jest stworzenie płaszczyzny porozumienia dla tych, którzy chcą poprzeć kandydata opozycji, mimo że nie uczestniczą w partyjnej polityce. Gość Poranka mówił o konkretnych działaniach uzupełniających kampanię Andrzeja Dudy, m.in. zapowiedział obywatelską konwencję wyborczą.

„Andrzej Duda ma w sobie tę unikalną właściwość, łączenia doświadczenia politycznego i zawodowego, merytorycznego. Jest doktorem prawa, założył własną kancelarię, pracował na UJ – jest z zawodu pracownikiem naukowym, czyli ma zawód poza polityką. Jednocześnie jest od dziesięciu lat w polityce, piastował funkcje ministerialne, w ciągu kilku miesięcy okazało się , że jest najlepszym z europosłów, nie tylko polskich. Czyli jest doskonale przygotowany do swojej funkcji. A jednocześnie ma w sobie dynamikę, młodość, energię. Myślę, że Polacy to widzą” - opowiadał.

„Obywatelski Ruch Poparcia Andrzeja Dudy musi pełnić funkcję „by-passu”, musimy obchodzić oficjalne media innymi kanałami, przez internet i przez bezpośrednie docieranie do obywateli. Ludzie w całej Polsce muszą wziąć odpowiedzialność i wyjść do innych obywateli z przesłaniem i treścią kampanii Andrzeja Dudy” – zaznaczył. 

Ryb, radiownet.pl

Fot. [pis.lublin.pl]

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook