Jedynie prawda jest ciekawa


Gliński: „Duda to dynamika, młodość, energia”

24.02.2015

„Andrzej Duda jest doskonale przygotowany do funkcji prezydenta. Musimy obchodzić oficjalne media innymi kanałami, przez internet i przez bezpośrednie docieranie do obywateli. Ludzie w całej Polsce muszą wziąć odpowiedzialność i wyjść do innych obywateli z przesłaniem i treścią kampanii Andrzeja Dudy” – mówił w Poranku WNET profesor Piotr Gliński.

Socjolog z Polskiej Akademii Nauk i przewodniczący Rady Programowej PiS podkreślił, że celem tej inicjatywy jest stworzenie płaszczyzny porozumienia dla tych, którzy chcą poprzeć kandydata opozycji, mimo że nie uczestniczą w partyjnej polityce. Gość Poranka mówił o konkretnych działaniach uzupełniających kampanię Andrzeja Dudy, m.in. zapowiedział obywatelską konwencję wyborczą.

„Andrzej Duda ma w sobie tę unikalną właściwość, łączenia doświadczenia politycznego i zawodowego, merytorycznego. Jest doktorem prawa, założył własną kancelarię, pracował na UJ – jest z zawodu pracownikiem naukowym, czyli ma zawód poza polityką. Jednocześnie jest od dziesięciu lat w polityce, piastował funkcje ministerialne, w ciągu kilku miesięcy okazało się , że jest najlepszym z europosłów, nie tylko polskich. Czyli jest doskonale przygotowany do swojej funkcji. A jednocześnie ma w sobie dynamikę, młodość, energię. Myślę, że Polacy to widzą” - opowiadał.

„Obywatelski Ruch Poparcia Andrzeja Dudy musi pełnić funkcję „by-passu”, musimy obchodzić oficjalne media innymi kanałami, przez internet i przez bezpośrednie docieranie do obywateli. Ludzie w całej Polsce muszą wziąć odpowiedzialność i wyjść do innych obywateli z przesłaniem i treścią kampanii Andrzeja Dudy” – zaznaczył. 

Ryb, radiownet.pl

Fot. [pis.lublin.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook