Jedynie prawda jest ciekawa


Gen. „Gryf” popiera Ruch Kontroli Wyborów

07.05.2015

„Niech wszyscy, którym jest droga Ojczyzna, pomogą w osiągnięciu prawdziwej demokracji”.

Legendarny dowódca z czasów Powstania Warszawskiego generał brygady Janusz Brochwicz Lewiński, „Gryf” popiera społeczny Ruch Kontroli Wyborów. Przypomina przy tym wagę wyborów w kraju demokratycznym.

„Dowiedziałem się o świetnym pomyśle, który ponoć dobrze się rozwija, a został nazwany Ruchem Kontroli Wyborów” - pisze „Gryf” na swoim profilu na Facebooku. I wskazuje dlaczego popiera RKW.

„RUCH - to jest obiecujące, bo może to będzie coś większego, stałego, coś co Polaków zintegruje, bo tego nam brakuje najbardziej.

KONTROLI - może po prostu to będzie udzielenie wsparcia wszystkim dzielnym ludziom, którzy tak ciężko pracowali w poprzednich wyborach, które zdaje się nieco nawaliły. To teraz koniecznie trzeba pomóc z całego serca tym wszystkim, którzy ze zmęczenia albo z nieuwagi jakoś tak pomieszali te talony na władzę.

A WYBORY to jest prawdziwe serce demokracji! Jeśli nie ma uczciwych, dobrze zorganizowanych wyborów, które będą wyrażały autentyczne decyzje obywateli, to na nic narzekania, utyskiwania, że to źle, tamto źle. Niech wszyscy, którym jest droga nasza Ojczyzna, po prostu pomogą w osiągnięciu tej prawdziwej naszej demokracji” - zaznacza gen. Brochwicz Lewiński.

I dodaje, że „razem można wiele, nie zawsze się wygrywa, ale trzeba próbować”. „Piękna sprawa: RUCH KONTROLI WYBORÓW. Niech nikogo nie zabraknie” - kończy apelem bohater walk o wolną Polskę.

ez
[Fot. M.Czutko]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook