Jedynie prawda jest ciekawa

Gen. „Gryf” popiera Ruch Kontroli Wyborów

07.05.2015

„Niech wszyscy, którym jest droga Ojczyzna, pomogą w osiągnięciu prawdziwej demokracji”.

Legendarny dowódca z czasów Powstania Warszawskiego generał brygady Janusz Brochwicz Lewiński, „Gryf” popiera społeczny Ruch Kontroli Wyborów. Przypomina przy tym wagę wyborów w kraju demokratycznym.

„Dowiedziałem się o świetnym pomyśle, który ponoć dobrze się rozwija, a został nazwany Ruchem Kontroli Wyborów” - pisze „Gryf” na swoim profilu na Facebooku. I wskazuje dlaczego popiera RKW.

„RUCH - to jest obiecujące, bo może to będzie coś większego, stałego, coś co Polaków zintegruje, bo tego nam brakuje najbardziej.

KONTROLI - może po prostu to będzie udzielenie wsparcia wszystkim dzielnym ludziom, którzy tak ciężko pracowali w poprzednich wyborach, które zdaje się nieco nawaliły. To teraz koniecznie trzeba pomóc z całego serca tym wszystkim, którzy ze zmęczenia albo z nieuwagi jakoś tak pomieszali te talony na władzę.

A WYBORY to jest prawdziwe serce demokracji! Jeśli nie ma uczciwych, dobrze zorganizowanych wyborów, które będą wyrażały autentyczne decyzje obywateli, to na nic narzekania, utyskiwania, że to źle, tamto źle. Niech wszyscy, którym jest droga nasza Ojczyzna, po prostu pomogą w osiągnięciu tej prawdziwej naszej demokracji” - zaznacza gen. Brochwicz Lewiński.

I dodaje, że „razem można wiele, nie zawsze się wygrywa, ale trzeba próbować”. „Piękna sprawa: RUCH KONTROLI WYBORÓW. Niech nikogo nie zabraknie” - kończy apelem bohater walk o wolną Polskę.

ez
[Fot. M.Czutko]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook