Jedynie prawda jest ciekawa

Gen. Gryf: mamy wreszcie naszego Prezydenta Andrzeja Dudę

07.08.2015

„Wyrażam radość, że dożyłem takiego dnia. Życzę wspaniałej prezydentury dla Polski i Polaków”.

Gen. Janusz Brochwicz Lewiński dziękuje wszystkim, którzy brali udział w uroczystościach upamiętniających obronę Pałacyku Michla i składa życzenia nowemu Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie.

„Pragnę z całego serca podziękować Wszystkim, którzy przybyli na naszą uroczystość 71. Rocznicy walk o Pałacyk Michla i młyny parowe. Tym bardziej to cenię i podziwiam, że wiele osób mimo strasznego upału przybyło często spoza Warszawy, aby wspomnieć razem z nami tamte wydarzenia i naszych poległych i zmarłych towarzyszy broni. Wielką radością było dla mnie widzieć moich Przyjaciół z Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca, którzy obdarzyli mnie swego czasu tytułem Honorowym Członka Jednostki. Potwierdzał to beret komandoski na mojej głowie, który mi podarowali, a ja z dumą noszę i tęsknię do czasów, kiedy sam praktykowałem ich służbę w podobnym charakterze” - pisze na swoim profilu na Facebooku gen. Gryf.

Dodaje, że „wzruszyły go dziewczynki z Gdańska z Hufca Gdańsk-Portowa, dzielne i miłe, ślicznie mi salutowały, gdy odjeżdżałem”. „Chciałem jeszcze zostać z Wami, ale ten straszny upał dla takich dorosłych jak ja jest trochę trudny i zostałem zmuszony do odwrotu” - zaznacza z żalem.

Na koniec wskazuje, że cieszy się, że dożył dnia, w którym doszło do zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na Prezydenta RP.

„Wszystkich pozdrawiam, dziękuję i także wyrażam radość, że Pan Bóg mnie trzyma na tym świecie, żebym mógł dożyć takiego dnia jak dzisiejszy, kiedy mamy wreszcie naszego Prezydenta Andrzeja Dudę, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia wspaniałej prezydentury dla dobra Polski i Polaków!” - kończy swój wpis gen. Gryf.

ez
[Fot. wPolityce.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook