Jedynie prawda jest ciekawa


Gazeta Wyborcza w formie. Ordynarnymi bluzgami atakuje Patryka Jakiego

03.05.2018
1270jakilegiaki
Gazeta Wyborcza w formie. Ordynarnymi bluzgami atakuje Patryka Jakiego

To już nawet nie jest zwykłe opluwanie, to najzwyklejszy knajacki język, którego nie używają kulturalni ludzie, a co dopiero ci mieniący się inteligencją. Na jednym z portali Agory, sygnowanym nazwą Gazety, pojawiły się wulgarne żarty z kandydata PiS na prezydenta Warszawy. Tak się boją, że aż używają słów rodem z biesiad u „Sowy”?

Pamiętacie aferę, kiedy ŚP prezydent Kaczyński ośmielił się powiedzieć do nastręczającego się mu mężczyzny sławetne: „spieprzaj dziadu”? Kto najgłośniej moralizował i darł szaty nad językiem polskiej polityki? Dziś ci sami ludzie bezpardonowo używają wulgaryzmów w walce politycznej, wtykając w jego usta  słowo  chu*. Choć pewnie będą się tłumaczyć, że przecież sami tego nie napisali, a jedynie wkleili internetowego mema, to co to za różnica? Przecież to jak tłumaczenie amatora dziecięcej pornografii, że on nie robił, a jedynie wklejał zabronione zdjęcia.

Dobrze, że sam obrażany ma dystans, do takich chamskich ataków,

pf


Warto poczytać

 1. 1270hannalis 25.05.2018

  Jaki mąż, taka i żona. Jedyna Pasja Hanny Lis, to ataki na prezydenta?

  Hanna Lis bardzo chętnie bierze przykład z męża i podobnie, jak on, zamieniła swój profil na Twitterze w antypisowską tubę. Ze szczególnym zacięciem była prezenterka Teleexpressu atakuje prezydenta Andrzeja Dudę

 2. engelking17052018 17.05.2018

  Quo vadis „Dobra zmiano”? Pół miliona dotacji na finansowanie antypolonizmu!

  Ponad pół miliona dotacji na badania, których celem jest „opowiedzenie na nowo” problematyki postaw Polaków wobec Zagłady.

 3. 1270samiswoi 15.05.2018

  Jacek Saryusz-Wolski nokautuje Schetynę i Petru

  Tę scenę z filmu „Sami Swoi” chyba każdy pamięta. Internauci bez litości wykorzystali fragment filmu, by zdemaskować działania obecnej opozycji. Niniejszy mem śmieszy, ale niestety jest w nim też jest coś niezwykle smutnego i bolesnego. Współczesna Targowica.

 4. 1270danielolbrychski 10.05.2018

  Jak oni nienawidzą PiS. Olbrychski i Janda, agitują na rzecz Marszu Platformy

  Niechęć części tzw. środowiska artystów i elit III RP do obecnej ekipy rządowej nie jest tajemnicą, o czym sami „demiurdzy” i dzieci dziewięciu muz mówią otwarcie i często.

 5. 1270adamowiczgdans 10.05.2018

  Tak Paweł Adamowicz walczy z polityczna konkurencją. Armia trolli na żądanie prezydenta miasta

  Czy to możliwe, że włodarz tysiącletniego grodu nad Motławą, zarządzający aglomeracją liczącą blisko pół miliona mieszkańców, szczuje ludzi przeciwko swoim politycznym konkurentom?

 6. 1270uhadacz 10.05.2018

  "Zaplute mordy", "krzywe ryje" i zapach PiS-uaru, to mowa miłości opozycji

  O tym, że tzw. obrońcy demokracji nie słyną z tolerancji nikogo nie musimy przekonywać. Inna rzecz, że w ich szeregach agresja narasta w tempie geometrycznym

 7. 1270alejaja 09.05.2018

  Ale jaja, ale jaja. Bieńkowska rzuca mięsem w Parlamencie Europejskim

  Myślicie, że ciepła posadka w Komisji Europejskiej zmieniła jej język? Nic z tych rzeczy.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook