Jedynie prawda jest ciekawa

Gargas: Skończyła się obciachowa prezydentura

20.11.2015

Anita Gargas skomentowała pierwsze kroki nowej władzy.

"Odchodząc ze stanowiska nie raczył nawet przekazać swojemu następcy wszystkich dokumentów" – mówiła na antenie TV Republika Anita Gargas, odnosząc się do działania Marka Biernackiego.

"Można wnioskować, że tak naprawdę nie zajmował się niczym" – dodała.

Anita Gargas skomentowała też sprawę zmian w komisji ds. służb specjalnych.

"PiS, które posiada sejmową większość, ułożyło pracę komisji ds. służb specjalnych. Chcę przypomnieć, że taką tradycję wprowadziła PO i poseł Marek Biernacki, który przez wiele lat był przewodniczącym bądź zastępcą tej komisji. Dzisiaj, gdy PiS próbuje porządkować sytuację, on mówi o zamachu na państwo i demokrację" – powiedziała Gargas.

Zdaniem Gargas, Prawo i Sprawiedliwość wyciąga wnioski z własnych błędów.

"Teraz okazuje się, że nauka nie poszła w las. Zapowiedzi o determinacji w przygotowaniu do zmiany władzy okazały się prawdziwe. Myślę, że zaskoczyło to wszystkich, którzy myśleli, że partia kierowana przez Jarosława Kaczyńskiego jest zwierzęciem, które ma groźne kły, ale powolnie się porusza. Teraz widzimy, że może być groźnym przeciwnikiem" – stwierdziła autorka "Zadania Specjalnego".

Gargas odniosła się też do sprawy audytu w Kancelarii Prezydenta.

"Cieszę się, że skończyła się obciachowa prezydentura. Jeszcze długo będziemy się za tego prezydenta wstydzić" – mówiła o działaniach kancelarii Komorowskiego Gargas.

mly/telewizjarepublika.pl

fot. [YouTube]

 

 

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook