Jedynie prawda jest ciekawa

Gargas: Koniec Polski Michników!

05.03.2016

Publicystka Anita Gargas, nawiązując do histerii niektórych mediów, celnie porównuje rządy PiS, z obyczajami panującymi w III RP.

- Media Michników, Lisów i nowoczesnej V kolumny w Polsce wrzeszczą na cały świat o łamaniu przez PiS demokracji. Jak to wygląda w praktyce? - pisze Gargas w „Gazecie Polskiej Codziennie”.

Publicystka podaje kilka znamiennych przykładów. - W areszcie siedział człowiek, który zakłócił spotkanie wyborcze Bronisława Komorowskiego. Aktywistki KOD-u, które w piątek ubliżały Marii Anders, kandydatce PiS-u na senatora, darły się do woli, nikt im ust nie kneblował – zaznacza Gargas.

Wymienia też poturbowanie Ewy Stankiewicz przez posła PO oraz brutalne wyrzucenie Michała Rachonia z konferencji Jerzego Owsiaka. - Ale prezes KRRiT zareagował w obronie mainstreamowego reportera, popchniętego podczas jednej z miesięcznic smoleńskich -  przypomina.

Kolejny przykład: - Andrzej Duda (…) staje w obronie człowieka, który ma sprawę za wpis obrażający głowę państwa. Komorowski popierał akcję oddziałów specjalnych, które wywlekały o 6 rano studenta prowadzącego satyryczną rubrykę antykomor.pl – pisze Gargas.

I dodaje: - Porównań są setki. Cieszmy się, że niesławną III RP mamy za sobą.

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

JUB/”GPC”

[fot. wPolityce.pl]
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook