Jedynie prawda jest ciekawa

Gargas: Gdzie podziali się „bohaterowie” PO-PSL?

23.05.2015

Gdzie jest Jarosław Kaczyński – dociekają Michniki, Lisy i Kraśkowie, choć od ośmiu lat prezes PiS u nie trzyma steru władzy. Nie ciekawi ich jednak, gdzie podziali się ci, którym należałoby zadać parę ciekawych pytań – podkreśla Anita Gargas.

Na portalu niezależna.pl publicystka, zastanawia się gdzie podziali się nie tylko „bohaterowie” osławionych taśm, ale także inni aktywni działacze PO i zaprzyjaźnionego PSL-u.

„Gdzie jest Elżbieta Bieńkowska, która po premierze spotu „Dziesięć lat w UE”, wartego 10 mln zł, mówiła do Donalda Tuska, że zrobiło się jej gorąco? Dziś wiadomo, że już wtedy miała przyklepaną posadkę komisarza w Brukseli za 87 tysięcy miesięcznie (…). Ta sama Bieńkowska (…), bez żenady opowiadała szefowi CBA, że rząd miał w d... górników” – przypomina Gargas.

„Gdzie jest Marek Sawicki, który rolników nazywał frajerami? Gdzie jego kumpel Jan Bury? Gdzie jest ten, co miał receptę na niedożywienie dzieci w Polsce? „Leży ten szczaw, nikt go nie zjada, leżą mirabelki. Gdzie inni bohaterowie PO i PSL u?” – tak zareagował Stefan Niesiołowski na raport, który mówił o 800 tys. głodnych dzieci”- dodaje publicystka. I dodaje: „Zniknęli, by komuś nie zaszkodzić w kampanii?”

mmil/niezależna.pl

[Fot. wPolityce.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook