Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski we "wSieci": Szefowie służb powinni być już spakowani

03.11.2015

"Musimy natychmiast przeprowadzić szybkie i głębokie zmiany organizacyjne i kadrowe w polskich służbach." - pisze Witold Gadowski w swoim felietonie w tygodniku "wSieci".

"Generałowie brygady Radosław Kujawa — szef Służby Wywiadu Wojskowego, Piotr Pytel — szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Dariusz Łuczak — szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, gen. Maciej Hunia — szef Agencji Wywiadu i młodszy inspektor Paweł Wojtunik — szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego, z wyjątkiem Huni wszyscy uzyskali stopnie generalskie z rąk Bronisława Marii Komorowskiego." -  pisze Witold Gadowski.

Zdaniem felietonisty Stefczyk.info ludzie ci powinni odejść ze służby.

"Wszyscy powinni teraz być już spakowani. Zarówno oni, jak i ich najbliżsi współpracownicy będą — mam nadzieję — odpowiadać za proces dewastacji i demoralizacji polskich służb specjalnych." - czytamy.

Gadowski oskarża ich o stan obronności naszego państwa.

"Dzięki słabości tych ludzi, a także ich poprzedników, nasz kraj stał się całkiem bezbronny i otwarty na działania obcych, często wrogich agentów i siatek przestępczych."

"Musimy natychmiast przeprowadzić szybkie i głębokie zmiany organizacyjne i kadrowe w polskich służbach. Należy stworzyć system, który sprawi, że nigdy więcej żadnemu oficerowi służb nie przyjdzie do głowy się mieszać do życia gospodarczego, czerpać z tego profity i działać jak służalczy portier na potrzeby rządzącego establishmentu." - dodaje.

Cały felieton do przeczytania w najnowszym numerze tygodnika "wSieci".

fot. abw.com.pl

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook