Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: W Polsce trwa pucz

27.04.2017

Witold Gadowski o puczu, Francji, PSL i atakach na Macierewicza.

„Trwa intelektualna erupcja polskie opozycji. Najpierw madame Krystyna Janda stwierdziła, że pani premier Szydło nie jest kobietą, a następnie na tzw. arteriach wylotowych z Warszawy pojawiły się ogromne billboardy o treści: wyborco PiS, czy nie jest ci wstyd?” – mówi Witold Gadowski w swoim komentarzy tygodnia na YouTube.

Gadowski przekonuje, że w Polsce wciąż mamy do czynienia z puczem.

„Trwa pełzający, cichy pucz, którego pierwszy akt rozegrał się w Sejmie. (…) Okazało się, że państwu Wersal pomylił się z czworakami, które gdzieś tam w okolicy Wersalu musiały się znajdować” – przekonywał Gadowski.

Zwraca uwagę na media sprzyjające opozycji i wspierające walkę z PiS.

„Po tej operetce,w której głos zabierały takie diwy jak pani poseł Joanna Mucha, trwa dużo poważniejsza obróbka społeczeństwa, czyli pucz podsycany przez telewizję TVN, Gazetę Wyborczą, od czasu do czasu Telewizję Polsat, Radio TOK Fm, ludzi takich jak Żakowski, Lis et consortes. Oni nie odpuścili, bo trudno jest odpuścić wygnanie z raju. A Rzeczpospolita była dla nich rajem bez pana, gdzie można było sobie bezkarnie ucztować spijając śmietankę z wysiłku całego społeczeństwa. Pucz trwa” – powiedział.

„Skutki tego typu praktyk mogą się okazać dla społeczeństwa zabójcze. Bo część społeczeństwa może zostać doprowadzona do krańcowego obłędu nienawiści” – dodał. Gadowski proponuje, by w ramach eksperymentu przez godzinę oglądać stację TVN.

„Niech państwo spróbują przez godzinę oglądać stację TVN i obiektywny przekaz jaki sączy się z ust dzieci i pociotków byłych esbeków i oficerów czerwonego LWP” – stwierdził dziennikarz „wSieci”.

Na koniec Gadowski odniósł się do sprawy Antoniego Macierewicza. Gadowski widzi problem też w samym PiS.

„Okazało się, że najgorszym ministrem tego rządu jest według mediów Antoni Macierewicz. Dlaczego? I to jest pytanie za sto punktów. (…) Moim zdaniem dotknął jakiegoś gniazda szerszeni, które jeszcze trochę potrafi. To gniazdo zaczęło latać po całej Warszawie i roznosić wszystko co tylko może, by tylko ministra Antoniego Macierewicza wymazać z polskiej rzeczywistości politycznej. Uaktywniło się to gniazdo także wewnątrz Prawa i Sprawiedliwości” – powiedział.

mly/YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=jT4c9cAW-HU

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook