Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski ustawia ks. Sowę

10.08.2015

„Kazimierz Sowa, formalnie ksiądz, powinien chyba pakować manatki i udać się do pustelni”.

Ksiądz Kazimierz Sowa coraz częściej występuje w mediach stając się obrońcą PO i Bronisława Komorowskiego. Każda jego wypowiedź brzmi nie jak słowa duchownego, ale działacza partyjnego.

Do symbolu urasta niedawna Msza Św., w czasie której m.in. ks. Sowa przepraszał prezydenta Komorowskiego z krytykę, z jaką po podpisaniu przez niego ustawy dot. in vitro wystąpił polski Episkopat. Ostatnią działalność ks. Sowy ostro komentuje Witold Gadowski, dziennikarz pochodzących, jak ks. Sowa, z Krakowa.

„Kazimierz Sowa, formalnie jeszcze ksiądz, powinien już chyba pakować manatki i udać się do jakiejś pustelni” - pisze Gadowski na swoim profilu na Facebooku.

I dodaje, że ks. Sowa ma o czym myśleć. „Trzeba przemyśleć jak to z wiejskiego młodego księdza z kompleksami stał się bezczelnym pawiem bez krzty duchowości” - wskazuje Gadowski.

TK
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook