Jedynie prawda jest ciekawa

Gadowski: Światowe Dni Młodzieży zagrożone!

27.12.2015

Jestem poważnie zaniepokojony stanem wiedzy kontrwywiadu, jeśli chodzi o terroryzm islamski. W kontekście zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to napawa już przerażeniem - ocenia Witold Gadowski, dziennikarz śledczy, znawca służb specjalnych.

Jego zdaniem, między bajki można włożyć deklaracje ABW, że wszystko jest pod kontrolą. Publicysta przypomina, że służby brytyjskie, niemieckie i francuskie przestają panować nad lawiną migrantów, którzy wlewają się do Europy.

Kilka miesięcy temu mówiłem o tym, że ISIS dysponuje kilkudziesięcioma tysiącami podrobionych paszportów, dlatego że w ręce ISIS wpadła wytwórnia papierów wartościowych należąca wcześniej do reżimu Baszara al-Asada. Niedawno moją wiedzę i słowa potwierdził szef Frontexu, który stwierdził dokładnie to samo - mówi Gadowski w wywiadzie dla Radia Maryja.

I dodaje: - Zatem podrabianie pieniędzy, podrabianie dowodów, podrabianie wszelkich dokumentów i wysyłanie dywersantów, samotnych wilków, instruktorów budujących sieci terroryzmu w Europie Zachodniej – to wszystko jest faktem.

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

JKUB/Radio Maryja

[fot. Stefczyk.info]
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook