Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: Przez Merkel mogą zginąć setki ludzi

01.04.2016

"Europie grozi wojna z islamistami. Zacznie się od manifestacji i podpalania samochodów".

Witold Gadowski w TV Republika wskazuje, że zamachy w Brukseli są częścią większej wojny, jaką Zachodowi wypowiedzieli dżihadyści. "Byłem przekonany, że wiosną ruszy dżihad, ponieważ islamiści zapowiadali to już dawno" – mówił o zamachach terrorystycznych Gadowski. Dodał, że Europie grozi wojna z islamistami.

Dziennikarz zaznacza, że na Starym Kontynencie trwa wyścig z czasem. "Albo islamistom uda się przeprowadzić w Europie całą serię zamachów, albo wcześniej upadnie Mosul. Jeżeli tak się stanie, to duch ISIS (Państwo Islamskie - red.) też zmaleje i być może uda się ich wyłapać zanim coś zrobią" – oświadczył. Zaznaczył, przez politykę kanclerz Niemiec Angeli Merkel mogą zginąć setki ludzi.

Dziennikarz mówił, że polityczna poprawność "wiąże dziś ręce elitom europejskim". W jego ocenie natychmiast należy deportować z Europy kilkudziesięciu najbardziej radykalnych imamów, którzy wzbudzają w swoich wyznawcach "fanatycznego ducha". "Kilku z nich działa w dzielnicy Molenbeek w Brukseli i wszyscy o tym wiedzą, także służby specjalne" – dodał.

Zdaniem Gadowskiego Europie grozi otwarta wojna z islamistami. "Zacznie się od manifestacji i podpalania samochodów. Potem pojawią się zbrojne grupy, które dzisiaj nazywane są policją szariacką i kontrolują najbardziej muzułmańskie dzielnice. To nie jest garstka ekstremistów, bo za nimi pójdą zwykli ludzie" – stwierdził, podkreślając, że środowiska muzułmańskie cieszą się z każdego skutecznie przeprowadzonego zamachu.

Dziennikarz tłumaczył, że największym zagrożeniem dla Europy jest świeża sunnicka imigracja arabska. "To są ludzie zdeterminowani i fanatyczni. Obawiam się, że na białym koniu tej krucjaty antyislamskiej może przyjechać Władimir Putin, świeży chrześcijanin moskiewski, którego przedstawia się, jako zbawcę i obrońcę chrześcijańskich wartości. To jest zupełne nieporozumienie" – zaznaczył.

"To cyniczna gra Rosji, która jest zainteresowana wzrostem zagrożenia terrorystycznego, bo zawsze je prowokowała" – mówił Gadowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook