Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski o wyborach w USA: Wygrał duch wolności. WIDEO

13.11.2016

"W USA wygrał duch wolności, który ponownie wymsknął się z okowów kapitału Wall Street i rotszyldowni. Zwyciężył Donald Trump" - podkreślił w "Komentarzu Tygodnia" dziennikarz Witold Gadowski. W wideokomentarzu odniósł się do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Dziennikarz zwrócił uwagę na histeryczną reakcję na wybór na 45. prezydenta USA Donalda Trumpa w liberalno-lewicowych mediach. Odniósł się do reakcji Jolanty Pieńkowskiej.

„Jolanta Pieńkowska znawczyni polityki za oceanem rozpłakała się na wizji. Koniec demokracji. Przegrała pani Hilaria Clinton, przegrał sztucznie dolepiony uśmieszek, przegrały knowania zdegenerowanego establishmentu USA. Nie twierdzę, że Donald Trump to aniołek. Wszyscy doskonale wiemy, że tak nie jest, ale wraz z wygraną Trumpa wygrała demokracja” - zauważył Witold Gadowski.

Podkreślił, że lista osób, które na wieść o wygranej Trumpa skryły twarz w dłoniach jest dłuższa.

„Oprócz Pieńkowskiej płakać może jeszcze były ambasador RP w Waszyngtonie pan Sznepf. Z pewnością płacze pani Jabłońska Applebaum, płacze pan Radosław Sikorski. Płacze Tomasz Lis. Płacze Jacek Żakowski, który twierdzi, że wygrał „amerykański Białystok”. Białystok chyba panu Żakowskiemu śmierdzi, jak zresztą cała Polska oprócz Warszawy” -wyliczał Gadowski.

Dziennikarz wymienił także korzyści płynące dla Polski z wyboru Donalda Trumpa na prezydenta USA.

„Możliwe, że nowa administracja Stanów Zjednoczonych zmusi nas do ocieplenia stosunków z Rosją, czy to się nam podoba, czy nie. Nie wynika to jednak z tego, że Trump jest rosyjskim agentem jak próbowano go kreować. Czy ktoś widział agenta, o którym wszyscy mówią, że jest agentem? (…) Nie bójmy się izolacjonizmu Stanów Zjednoczonych, on się już nie powtórzy. Trump nie będzie forsował strategii wojennych, a stawiam teraz duży grosz, że najbliższym roku zakończy wojnę z IS i to bardzo zaskakująco. (…) Jego postawa wobec TTiP mówi o nim już bardzo dobrze” - mówił.

Witold Gadowski zwrócił się też do ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego.

„Gdzie są nasi ludzie wokół Donalda Trumpa?” - pytał.

„Przespaliśmy ostatni rok” - podkreślił Gadowski.wkt/wPolityce.pl/Youtube.com

[fot. youtube.com]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook