Jedynie prawda jest ciekawa

Gadowski o sprawie Magdaleny Żuk: Rozwiązanie jest w Polsce!

13.05.2017

„Zacząłem się przyglądać tej sprawie i coraz bardziej włosy stają mi na głowie. I coraz bardziej jestem przekonany, że klucz do rozwiązania tej sprawy nie tkwi w Egipcie, ale w Polsce, we Wrocławiu” - mówił Witold Gadowski w „Salonie Dziennikarskim”, komentując sprawę tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie.

„Niestety, informacja, którą teraz podam i którą sprawdzam jest taka, że Bogatynia jest jednym z centrów produkcji syntetycznych narkotyków w Polsce i które są potem dostarczane do Wrocławia” - opowiedział dziennikarz i podkreślił: 

„Wszystko zaczyna się gdzieś tam składać— ocenił. 

Gadowski opowiedział także o swoim śledztwie ws. agencji modelingu, które pod przykrywką obietnicy pracy i kariery we Włoszech, wysyłały młode kobiety do krajów arabskich dla bogatych przedsiębiorców. Jego zdaniem w sprawie śmierci Polki w Egipcie, te powiązania modelingowe mogą być istotne.  

„Jak badałem tę aferę agencji modelingowej, na czele której zresztą stała Polka, to ta kobieta próbowała mnie nawet przejechać samochodem. Zarejestrowały to kamery” - zdradził Gadowski. "To nie są żarty" - dodał.

„Przy sprawie Magdaleny Żuk może wyjść niestety cały szereg powiązań tzw. modelingowych” - ocenił dziennikarz.

 

ak/wPolityce.pl 

[fot. SI/TVP Info]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook