Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski o medialnych kukiełkach z Czerskiej

09.07.2016

„Zawsze jakiś czynownik udający dziennikarza, jakaś kukiełeczka salonu, która udaje dziennikarza zostaje wysłana z zadaniem na imprezę, żeby zdenerwować polityka” – mówi Witold Gadowski w swoim cotygodniowym komentarzu wideo.

„Media związane z ul. Czerską i towarzyszem Adamem Michnikiem oraz towarzyszem Walterem, czyli z ul. Wiertniczą, ubolewają i utyskują, pomimo ze szczyt NATO jest już dużym, polskim sukcesem – sukcesem Antoniego Macierewicza, premier Beaty Szydło i Jarosława Kaczyńskiego. (…) Media, które życzą Polsce niedobrze, bo z Polską która teraz się klaruje nie chcą mieć wiele do czynienia, cały czas utyskują, że na stadionie narodowym, gdzie odbywają się imprezy związane ze szczytem NATO, Polska przygotowała wystawę poświęconą tragedii w Smoleńsku z 10/04. Mówią, że to wstydliwe” - zauważa Gadowski i wylicza szereg zaniedbań poprzedniego rządu w tej sprawie.

„To nie wstydliwe jest powierzenie śledztwa Rosji i generalicy Anodinie. To nie wstydliwe jest nieupominanie się o wrak i oryginały czarnych skrzynek. To nie wstydliwe jest rzucanie petów do trumien, pomieszanie ciał i zmuszanie rodzin do chowania w grobach nie wiadomo kogo. Szczegóły są bulwersujące – pety, śmieci wrzucane do ciał, które oddano Polsce. Wszystko to jest niewstydliwe, a wstydliwa jest wystawa na temat katastrofy” – podkreśla publicysta.

„Zawsze jakiś czynownik udający dziennikarza, jakaś kukiełeczka salonu, która udaje dziennikarza jest wysłana z zadaniem na imprezę, żeby zdenerwować polityka. Nasi politycy odpowiadają zwykle na tego typu zaczepki. I tak odbywa się konferencja prezydenta Andrzeja Dudy i szefa NATO a dziennikarzyna z Radia ZET zadaje pytanie, czy to nie straszne, że na stadionie narodowym jest wystawa smoleńska. Norweski szef NATO z niemąconym spokojem spoglądając  z nieudawanym zdziwieniem na twarz młodego karierowicza odpowiada: to jest domena niepodległego państwa. Nie widzę w tym nic bulwersującego. Tak został usadzony przez szefa NATO młody karierowicz udający dziennikarza” - relacjonuje Gadowski. 


Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook