Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski o liście Dekana: "Idź pan w diabły!". WIDEO

28.03.2017

"Gdybym był dziennikarzem jednego z mediów tego koncernu, pokazałbym pewien znak palcem i przestałbym tam pracować" - mówi w „Komentarzu Tygodnia” Witold Gadowski, odnosząc się do instrukcji Marka Dekana, szefa Axel Ringier Springer skierowanej do dziennikarzy w Polsce.

"Namawiam do tego dziennikarzy, którzy tam pracują i mają jeszcze honor, rzecz nie dotyczy naczelnego „Newsweeka”, bo o nim Państwo wszystko wiecie, a ja nie mam zamiaru obrażać ludzi" - mówi w „Komentarzu Tygodnia” Witold Gadowski, odnosząc się do instrukcji Marka Dekana, szefa Axel Ringier Springer skierowanej do dziennikarzy w Polsce.

Gadowski podkreśla, że instrukcja Dekana pokazuje, że w Polsce potrzebujemy czym prędzej polskich mediów. "Jak najszybciej musimy mieć w Polsce polskie media, a nie polskojęzyczne. To ważna sprawa, nie pisowska, a polska. Polskie media powinny mówić po polsku, ale nie tylko w polskim języku, ale przedstawiać problemy ważne dla Polaków. To nie jest kolonia panie Dekan, może pan swoją wypielęgnowaną rączką machać w Szwajcarii, albo w Niemczech, może ktoś tam pana posłucha, ale nie tutaj. Ludzie tacy jak ja, a jest ich bardzo wielu, mówią idź pan w diabły" - podkreślił.

W „Komentarzu Tygodnia” Gadowski mówi także o liście do papieża Franciszka dziennikarza Marka Lenerta oraz o wiceminister Justynie Skrzydło.

kk/GadowskiTV

[fot. Fratria/YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook