Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: Niech ojciec złoi pasem Misiewicza

13.04.2017

"Nadmuchiwanie sprawy Misiewicza służy temu, by uderzyć w Antoniego Macierewicza".

„Zaczęła się wiosna i zaczęło się to co zapowiadałem kilka miesięcy temu, a nawet kilka lat temu, czyli wiosna terroru” – mówi Witold Gadowski w swoim wideokomentarzu dla Interia.pl.

„Niedawno oglądałem film instruktażowy wyprodukowany jeszcze pod nadzorem pana Adnaniego, szefa służb prasowych kalifatu. (…) Kogo werbował ten film? Nie młodych chłopców, nie młode dziewczęta, a niepełnosprawnych i inwalidów. Co z tego filmu wynikało? To, że oni też mogą się przydać. Bo mogą wsiąść do samochodu wypełnionego materiałami wybuchowymi i pokierować nim tak, by uderzył coś co jest ważne dla Europejczyków” – mówi Gadowski.

Dziennikarz tygodnika „wSieci” zwraca uwagę na łatwość z jaką można dziś dokonać zamachu terrorystycznego w europejskich państwach.

„Kalifat stał się biurem podróży do islamskiego raju. Wykupujesz bilet wsiadając do samochodu wypełnionego materiałami wybuchowymi i w sposób błyskawiczny przenosisz się na łono Muhammada i Allaha” – mówi Gadowski.

Autor programu „Łowca smoków” na antenie TVP1 ujawnia zapowiedź Państwa Islamskiego, które planuje zamachy terrorystyczne w czasie świąt wielkanocnych.

„Państwo Islamskie zapowiedziało ataki bombowe w święta wielkanocne, więc będą starać się zniszczyć nam radosny nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. To nie dzieje się gdzieś w odległej galaktyce, to dzieje się tu i niedługo będzie się dziać w Polsce. Słyszałem już o pomyśle, by wjechać w jakąś procesję albo wysadzić bombę w kościele podczas mszy świętej, bo tylko w Polsce ludzie tak licznie uczestniczą w mszach świętych. Na szczęście ponad nimi jest jeszcze nasz Bóg, który czuwa” – powiedział Gadowski.

Publicysta komentuje też sprawę Bartłomieja Misiewicza. Jego zdaniem, komisja PiS złożona z kluczowych polityków partii, która ma zbadać sprawę 27-letniego polityka, to przesada.

„Jeżeli Misiewicz coś zawinił, to trzeba wezwać tatę, niech mu pasem złoi skórę. Wysłać go do nauki, za parę lat będzie mądry i będzie się nadawał do wszystkich możliwych zaszczytów i sprawę zamknąć” – stwierdził.

Gadowski widzi w tej sprawie drugie dno. Walka z Misiewiczem to element ataku na szefa MON, Antoniego Macierewicza.

„Nadmuchiwanie sprawy Misiewicza służy temu, by uderzyć w Antoniego Macierewicza. Dlatego, że zaczął wykurzać osy z ich matecznika. Zaczął poważnie grozić interesom byłych oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych. A taka zbrodnia nie może pozostać nieukarana, więc będą próbować wszelkich metod. Na razie próbują przez najsłabsze ogniwo w pierścieniu ochrony otaczającego Macierewicza, czyli przez trochę nieodpowiedzialnego dwudziestoparolatka ze skłonnościami do nadwagi” – mówi Gadowski.

„To świadczy o poziomie polskich mediów” – dodaje.

Mly/YouTube

fot. [YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook