Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: Niech ojciec złoi pasem Misiewicza

13.04.2017

"Nadmuchiwanie sprawy Misiewicza służy temu, by uderzyć w Antoniego Macierewicza".

„Zaczęła się wiosna i zaczęło się to co zapowiadałem kilka miesięcy temu, a nawet kilka lat temu, czyli wiosna terroru” – mówi Witold Gadowski w swoim wideokomentarzu dla Interia.pl.

„Niedawno oglądałem film instruktażowy wyprodukowany jeszcze pod nadzorem pana Adnaniego, szefa służb prasowych kalifatu. (…) Kogo werbował ten film? Nie młodych chłopców, nie młode dziewczęta, a niepełnosprawnych i inwalidów. Co z tego filmu wynikało? To, że oni też mogą się przydać. Bo mogą wsiąść do samochodu wypełnionego materiałami wybuchowymi i pokierować nim tak, by uderzył coś co jest ważne dla Europejczyków” – mówi Gadowski.

Dziennikarz tygodnika „wSieci” zwraca uwagę na łatwość z jaką można dziś dokonać zamachu terrorystycznego w europejskich państwach.

„Kalifat stał się biurem podróży do islamskiego raju. Wykupujesz bilet wsiadając do samochodu wypełnionego materiałami wybuchowymi i w sposób błyskawiczny przenosisz się na łono Muhammada i Allaha” – mówi Gadowski.

Autor programu „Łowca smoków” na antenie TVP1 ujawnia zapowiedź Państwa Islamskiego, które planuje zamachy terrorystyczne w czasie świąt wielkanocnych.

„Państwo Islamskie zapowiedziało ataki bombowe w święta wielkanocne, więc będą starać się zniszczyć nam radosny nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. To nie dzieje się gdzieś w odległej galaktyce, to dzieje się tu i niedługo będzie się dziać w Polsce. Słyszałem już o pomyśle, by wjechać w jakąś procesję albo wysadzić bombę w kościele podczas mszy świętej, bo tylko w Polsce ludzie tak licznie uczestniczą w mszach świętych. Na szczęście ponad nimi jest jeszcze nasz Bóg, który czuwa” – powiedział Gadowski.

Publicysta komentuje też sprawę Bartłomieja Misiewicza. Jego zdaniem, komisja PiS złożona z kluczowych polityków partii, która ma zbadać sprawę 27-letniego polityka, to przesada.

„Jeżeli Misiewicz coś zawinił, to trzeba wezwać tatę, niech mu pasem złoi skórę. Wysłać go do nauki, za parę lat będzie mądry i będzie się nadawał do wszystkich możliwych zaszczytów i sprawę zamknąć” – stwierdził.

Gadowski widzi w tej sprawie drugie dno. Walka z Misiewiczem to element ataku na szefa MON, Antoniego Macierewicza.

„Nadmuchiwanie sprawy Misiewicza służy temu, by uderzyć w Antoniego Macierewicza. Dlatego, że zaczął wykurzać osy z ich matecznika. Zaczął poważnie grozić interesom byłych oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych. A taka zbrodnia nie może pozostać nieukarana, więc będą próbować wszelkich metod. Na razie próbują przez najsłabsze ogniwo w pierścieniu ochrony otaczającego Macierewicza, czyli przez trochę nieodpowiedzialnego dwudziestoparolatka ze skłonnościami do nadwagi” – mówi Gadowski.

„To świadczy o poziomie polskich mediów” – dodaje.

Mly/YouTube

fot. [YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook