Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: Mamy wojnę kulturową

11.01.2016

"W radykalnym islamie nieobyczajnie ubrana kobieta powinna być ukarana gwałtem".

Witold Gadowski wraca na antenie Radia Wnet do wydarzeń z Niemiec, gdzie imigranci masowo atakowali seksualnie kobiety. W ocenie Gadowskiego mamy do czynienia z przejawem bardzo niepokojącego zjawiska. "Zdarzenia w Kolonii niestety mają swój szerszy kontekst, jest to kontekst wojny kulturowej" - tłumaczył dziennikarz.

"Są dwie rzeczy, które są pozornie bardzo odległe ale się łączą. Pierwsza z nich to wolność mediów w Niemczech i Polsce. Tutaj jak wiemy organizacje europejskie i autorytety także niemieckie zaczęły ganić polski rząd za brak wolności słowa, brak demokracji w mediach" - zaznaczał Gadowski.

Dziennikarz wskazuje, że "nie trzeba było długo czekać aż wydarzyła się sprawa w Koloni żeby zobaczyć jak wygląda wolność mediów w Niemieckiej Republice Federalnej". "Cenzura poprawnościowa jaką wprowadziły media niemieckie wystawia im jak najgorsze świadectwo i sądzę, że odbiera prawo do pouczania Polaków jak mają układać swój rynek medialny" - zaznacza rozmówca Radia Wnet.

Gadowski wskazuje, że "zdarzenia w Kolonii niestety mają swój szerszy kontekst". "Jest to kontekst wojny kulturowej, która toczy się w tej chwili na terenie Europy i została przyniesiona przez radykalnych Islamistów z Bliskiego Wschodu" - tłumaczy.

Publicysta tygodnika "wSieci" wskazuje jak złą jest pozycja kobiet w islamie. "Prawa kobiet jakkolwiek nikłe w Koranie, dotyczą tylko kobiet muzułmańskich. Wobec kobiet niewiernych nie stosuje się tego typu praw. Co więcej, przynajmniej w radykalnym islamie, wersji wahabickiej obowiązuje zasada, że nie obyczajnie ubrana kobieta powinna być natychmiast ukarana gwałtem" - tłumaczy Gadowski.

Jak widać zagrożenie niesione przez islam jest wielkie...

ez
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook