Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: Komorowski jest tchórzem

06.05.2015

„Komorowski dostał życzenia od Jaruzelskiego, wraz z teczką. Prezydent się wściekł...”

Komorowski jest tchórzem i jeżeli cokolwiek mu grozi to po prostu ucieka” - tłumaczy Witold Gadowski odnosząc się do debaty prezydenckiej, na której Bronisława Komorowskiego nie było. W ocenie Gadowskiego tylko dlatego, że prezydent Komorowski „posiada wsparcie mediów, to udaje mu się unikać konsekwencji nieobecności na debacie” – powiedział w Poranku Wnet Witold Gadowski.

W jego ocenie debata TVP była nudna. „Oglądanie tej debaty to był czas stracony. Przyjęta formuła, gdzie odpytywano kolejnych kandydatów, była nudna. Jedynym autentycznym człowiekiem był tam Paweł Kukiz, reszta zachowywała się jak woskowe figury” – podkreślił gość Poranka Wnet.

Witold Gadowski wrócił również do sprawy powiązań obecnego prezydenta. „Tuż po wyborze na prezydenta Bronisław Komorowski, dostał życzenia od generała Jaruzelskiego, do których była dołączona teczka. Jej zawartość miała najpierw wprawić prezydenta w osłupienie, a następnie we wściekłość. Najprawdopodobniej była to teczka dostarczona przez ostatniego szefa WSW, generała Bułę, gdzie znajdowały się informacje o rodzinie Komorowskie, zwłaszcza o jego ojcu” - mówi Gadowski.

Dodaje, że w Małopolsce zapewne wygra Andrzej Duda, ale jego występ w debacie był słaby. „W Krakowie lubią Andrzeja Dudy i w stolicy Małopolski, wygra wybory. Ciepło mówią o nim przyjaciele, którzy podkreślają, że to jest dobry, inteligentny, dowcipny człowiek. Ale wczoraj, mówiąc kolokwialnie 'słabo gadał'. Andrzej Duda, musi być naturalny, a nie klepać wyuczone formułki jak student pierwszego roku aktorstwa” – podkreślił Witold Gadowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 3. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook