Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: Komorowski jest tchórzem

06.05.2015

„Komorowski dostał życzenia od Jaruzelskiego, wraz z teczką. Prezydent się wściekł...”

Komorowski jest tchórzem i jeżeli cokolwiek mu grozi to po prostu ucieka” - tłumaczy Witold Gadowski odnosząc się do debaty prezydenckiej, na której Bronisława Komorowskiego nie było. W ocenie Gadowskiego tylko dlatego, że prezydent Komorowski „posiada wsparcie mediów, to udaje mu się unikać konsekwencji nieobecności na debacie” – powiedział w Poranku Wnet Witold Gadowski.

W jego ocenie debata TVP była nudna. „Oglądanie tej debaty to był czas stracony. Przyjęta formuła, gdzie odpytywano kolejnych kandydatów, była nudna. Jedynym autentycznym człowiekiem był tam Paweł Kukiz, reszta zachowywała się jak woskowe figury” – podkreślił gość Poranka Wnet.

Witold Gadowski wrócił również do sprawy powiązań obecnego prezydenta. „Tuż po wyborze na prezydenta Bronisław Komorowski, dostał życzenia od generała Jaruzelskiego, do których była dołączona teczka. Jej zawartość miała najpierw wprawić prezydenta w osłupienie, a następnie we wściekłość. Najprawdopodobniej była to teczka dostarczona przez ostatniego szefa WSW, generała Bułę, gdzie znajdowały się informacje o rodzinie Komorowskie, zwłaszcza o jego ojcu” - mówi Gadowski.

Dodaje, że w Małopolsce zapewne wygra Andrzej Duda, ale jego występ w debacie był słaby. „W Krakowie lubią Andrzeja Dudy i w stolicy Małopolski, wygra wybory. Ciepło mówią o nim przyjaciele, którzy podkreślają, że to jest dobry, inteligentny, dowcipny człowiek. Ale wczoraj, mówiąc kolokwialnie 'słabo gadał'. Andrzej Duda, musi być naturalny, a nie klepać wyuczone formułki jak student pierwszego roku aktorstwa” – podkreślił Witold Gadowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook