Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: Komorowski jest tchórzem

06.05.2015

„Komorowski dostał życzenia od Jaruzelskiego, wraz z teczką. Prezydent się wściekł...”

Komorowski jest tchórzem i jeżeli cokolwiek mu grozi to po prostu ucieka” - tłumaczy Witold Gadowski odnosząc się do debaty prezydenckiej, na której Bronisława Komorowskiego nie było. W ocenie Gadowskiego tylko dlatego, że prezydent Komorowski „posiada wsparcie mediów, to udaje mu się unikać konsekwencji nieobecności na debacie” – powiedział w Poranku Wnet Witold Gadowski.

W jego ocenie debata TVP była nudna. „Oglądanie tej debaty to był czas stracony. Przyjęta formuła, gdzie odpytywano kolejnych kandydatów, była nudna. Jedynym autentycznym człowiekiem był tam Paweł Kukiz, reszta zachowywała się jak woskowe figury” – podkreślił gość Poranka Wnet.

Witold Gadowski wrócił również do sprawy powiązań obecnego prezydenta. „Tuż po wyborze na prezydenta Bronisław Komorowski, dostał życzenia od generała Jaruzelskiego, do których była dołączona teczka. Jej zawartość miała najpierw wprawić prezydenta w osłupienie, a następnie we wściekłość. Najprawdopodobniej była to teczka dostarczona przez ostatniego szefa WSW, generała Bułę, gdzie znajdowały się informacje o rodzinie Komorowskie, zwłaszcza o jego ojcu” - mówi Gadowski.

Dodaje, że w Małopolsce zapewne wygra Andrzej Duda, ale jego występ w debacie był słaby. „W Krakowie lubią Andrzeja Dudy i w stolicy Małopolski, wygra wybory. Ciepło mówią o nim przyjaciele, którzy podkreślają, że to jest dobry, inteligentny, dowcipny człowiek. Ale wczoraj, mówiąc kolokwialnie 'słabo gadał'. Andrzej Duda, musi być naturalny, a nie klepać wyuczone formułki jak student pierwszego roku aktorstwa” – podkreślił Witold Gadowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook