Jedynie prawda jest ciekawa

Gadowski: Komorowski jest tchórzem

06.05.2015

„Komorowski dostał życzenia od Jaruzelskiego, wraz z teczką. Prezydent się wściekł...”

Komorowski jest tchórzem i jeżeli cokolwiek mu grozi to po prostu ucieka” - tłumaczy Witold Gadowski odnosząc się do debaty prezydenckiej, na której Bronisława Komorowskiego nie było. W ocenie Gadowskiego tylko dlatego, że prezydent Komorowski „posiada wsparcie mediów, to udaje mu się unikać konsekwencji nieobecności na debacie” – powiedział w Poranku Wnet Witold Gadowski.

W jego ocenie debata TVP była nudna. „Oglądanie tej debaty to był czas stracony. Przyjęta formuła, gdzie odpytywano kolejnych kandydatów, była nudna. Jedynym autentycznym człowiekiem był tam Paweł Kukiz, reszta zachowywała się jak woskowe figury” – podkreślił gość Poranka Wnet.

Witold Gadowski wrócił również do sprawy powiązań obecnego prezydenta. „Tuż po wyborze na prezydenta Bronisław Komorowski, dostał życzenia od generała Jaruzelskiego, do których była dołączona teczka. Jej zawartość miała najpierw wprawić prezydenta w osłupienie, a następnie we wściekłość. Najprawdopodobniej była to teczka dostarczona przez ostatniego szefa WSW, generała Bułę, gdzie znajdowały się informacje o rodzinie Komorowskie, zwłaszcza o jego ojcu” - mówi Gadowski.

Dodaje, że w Małopolsce zapewne wygra Andrzej Duda, ale jego występ w debacie był słaby. „W Krakowie lubią Andrzeja Dudy i w stolicy Małopolski, wygra wybory. Ciepło mówią o nim przyjaciele, którzy podkreślają, że to jest dobry, inteligentny, dowcipny człowiek. Ale wczoraj, mówiąc kolokwialnie 'słabo gadał'. Andrzej Duda, musi być naturalny, a nie klepać wyuczone formułki jak student pierwszego roku aktorstwa” – podkreślił Witold Gadowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook