Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: Do zamachów będzie nadal dochodzić

25.05.2017

To jest skala, która dopiero zaczyna dotyczyć Europy, bo niedługo ruszy Afryka Centralna. Nowa wędrówka ludów jest faktem- mówi w „Komentarzu Tygodnia” Witold Gadowski, odnosząc się do doniesień niemieckiego tygodnika „Bild”, który poinformował, że ponad 6 mln migrantów czeka na wjazd do Europy.

Gadowski w swoim materiale odnosi się do tragicznego wydarzenia w Manchestrze, gdzie doszło do zamachu terrorystycznego, w wyniku, którego zginęły 22 osoby. Po tragicznym wydarzeniu w Manchesterze, media społecznościowe natychmiast zaroiły się od oznak euforii społeczności muzułmańskiej. Tak oto, muzułmanie w Europie odnoszą się do zamachów. Bierność wobec przejawów radykalizmów, a także cisza i ciche wspieranie finansowe tego typu działań, a tego dokonuje Arabia Saudyjska i Katar, to współuczestnictwo w tych morderczych działaniach. Jeżeli Europa nie przystąpi do ofensywy przeciwko muzułmańskiemu terroryzmowi, to w niedługim czasie nie będzie co zbierać, będziemy mieli codziennie zamachy, codziennie będziemy mieli przejawy wojny kultur, która ma już miejsce w Europie Zachodniej- ostrzega Gadowski.

Jaka jest recepta na powstrzymanie przyszłych zamachów? Należy wyłapać radykalnych muezinów i imamów, którzy głoszą mowę nienawiści. Jeżeli tego się nie zrobi i nie deportuje ich z Europy, to w niedługim czasie bomby będą wybuchać w każdym większym europejskim mieście. (…) Należy ich spuścić na spadochronach na tereny Państwa Islamskiego, tam gdzie jest ich raj na Ziemi. To jedyna możliwość pozbycia się radykalnego islamu z Europy. (…) Jeżeli do tego nie dojdzie, to do zamachów będzie nadal dochodzić, i odpowiedzialni będą za to politycy, nawet tak nie znaczący jak kukiełka Donald Tusk- podkreśla.

W „Komentarzu Tygodnia” pojawia się również wątek śmierci Igora Stachowiaka na wrocławskim komisariacie. Gadowski nie kryje swojego oburzenia potraktowaniem chłopaka przez policjantów. Telewizja TVN przygotowała kolejny celny wystrzał w kierunku rządu. Po roku od zdarzenia, telewizja pokazała kulisy śmierci Igor S., który został skatowany na śmierć przed durniów lub sadystów. To oburzające, że przez rok trzeba było czekać na wyrzucenie z policji, komendanta miejskiej policji i komendanta wojewódzkiej policji we Wrocławiu- pyta publicysta, zaznaczając, że celem TVN-u nie była prawda o tym wydarzeniu.

TVN ma inny cel niż informowanie społeczeństwa. „Czerwona orkiestra” ma przygotować w Polsce bunt przeciwko legalnemu rządowi i prezydentowi. Ma doprowadzić do ulicznych rozruchów. Zwracajmy uwagę, czy w miejscach publicznych jest włączony TVN i żądajmy wyłączenia tej stacji wszędzie tam gdzie jest to możliwe, ponieważ jest to stacja, która sączy nienawiść i myśl antypaństwową- apeluje Gadowski. Witold Gadowski odniósł się także do zamieszania wokół festiwalu w Opolu, a także śmierci Magdaleny Żuk. Więcej w poniższym wideo.

fot. [Fratria]

pc/kk/YouTube/GadowskiTV

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook