Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: Biuletyn Komitetu Obrony D... w rękach Sorosa. [WIDEO]

09.06.2016

Polecamy nowy wideokomentarz dziennikarza śledczego!

Wiem, że cały świat, a i Polska także będą żyć Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, w których nasza drużyna może wyjdzie z grupy – i to będzie sukces, ale ja zwróciłem swoją złośliwa uwagę na inny aspekt. Oto prezydent Hollande stwierdził, że to polscy kibice będą największym zagrożeniem podczas Euro – nie przyszywani Francuzi spod znaku Mahometa, ale nasi kibice. Dlaczego? Dlatego, że wierzą w Boga? Kibice, nie dajcie się podczas Mistrzostw i pokażcie Hollande’owi, gdzie raki zimują! — mówi Witold Gadowski w swoim najnowszym wideokomentarzu, w którym porusza kilka interesujących kwestii cywilizacyjnych i politycznych. 


Dziennikarz śledczy zwraca uwagę na postępującą ofensywę przedstawicieli agresywnego islamu: Happy Ramadan – być może niedługo tak będziemy się zaczynać, gdy zaczyna się Ramadan… A właśnie się zaczyna. Te złośliwości na początku – nie bez kozery, bo jedna z niemieckich telewizji dwa dni temu złożyła życzenia na Ramadan w języku arabskim. W Wielkiej Brytanii muzułmanie wystąpili o zakaz umieszczania w miejscach publicznych flagi Albionu, bo jest tam krzyż. Reakcją kibiców było wystąpienie w stroju templariuszy – na kibiców można liczyć… — mówi Gadowski. 


I nawiązuje do ostatniej transakcji z rynku medialnego w Polsce, gdzie George Soros wykupił ponad 11 proc. akcji Agory. Sytuacja komplikuje się nam z tygodnia na tydzień, ofensywa agresywnego islamu nie słabnie, a wręcz narasta. A w tle następuje ofensywa pewnego hochsztaplera finansowego – George’a Sorosa. Jerzy Soros już był bohaterem mojego felietonu, ale dziś postanowił wkroczyć na polski rynek medialny. Fundusz powiązany z nim zakupił 11,2 proc. akcji koncernu medialnego Agora. A więc wszystko jasne – biuletyn Komitetu Obrony D… staje się po części własnością międzynarodowego hochsztaplera finansowego, usiłującego ideologicznie sterować niemal całym światem. Jak to się skończy, nie wiemy, eksperci twierdzą, że wejście Sorosa do gnijącej Agory to łabędzi śpiew tego towarzystwa, a zwłaszcza Adama Michnika — ocenia. 

Z drugiej strony wzmocnienie Sorosem ma ponoć uratować Agorę ze strony wrogiego przejęcia ze strony spółek skarbu państwa. Jak państwo wiedzą, dzięki dociekliwości Fox News wygrzebano, że w Panama Papers znajduje się także George Soros i jego spółki handlujące bronią. Tego marionetki Sorosa nie powiedzą… — dodaje Gadowski. 


W komentarzu zwraca też uwagę na działania służb specjalnych w czasach Platformy i PSL oraz zmian w Agencji Wywiadu już po przejęciu rządów przez PiS. Agencja Wywiadu w czasach rządów Platformy nie tylko w 2010 roku odmówiła szwedzkiemu instytutowi ochrony radiowej przyjęcia nagrań rozmów z kokpitu Tupolewa, które ta placówka posiadała, ale wiem także z jednego, ale bardzo wiarygodnego źródła, że AW wysłała pisma do wielu różnych agencji wywiadowczych, że nie potrzebuje pomocy w śledztwie ws. 10/04. Agencja Wywiadu wysłała w tym czasie depesze z kornymi podziękowaniami do Rosji za… pomoc w śledztwie smoleńskim — zaznaczył Gadowski, nie kryjąc krytyki dotyczącej zmian w służbach. 

Zobacz cały wideokomentarz Gadowskiego – między innymi o strajku w Centrum Zdrowia Dziecka, a także prezydenturze Jacka Majchrowskiego.

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook