Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski: Biuletyn Komitetu Obrony D... w rękach Sorosa. [WIDEO]

09.06.2016

Polecamy nowy wideokomentarz dziennikarza śledczego!

Wiem, że cały świat, a i Polska także będą żyć Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, w których nasza drużyna może wyjdzie z grupy – i to będzie sukces, ale ja zwróciłem swoją złośliwa uwagę na inny aspekt. Oto prezydent Hollande stwierdził, że to polscy kibice będą największym zagrożeniem podczas Euro – nie przyszywani Francuzi spod znaku Mahometa, ale nasi kibice. Dlaczego? Dlatego, że wierzą w Boga? Kibice, nie dajcie się podczas Mistrzostw i pokażcie Hollande’owi, gdzie raki zimują! — mówi Witold Gadowski w swoim najnowszym wideokomentarzu, w którym porusza kilka interesujących kwestii cywilizacyjnych i politycznych. 


Dziennikarz śledczy zwraca uwagę na postępującą ofensywę przedstawicieli agresywnego islamu: Happy Ramadan – być może niedługo tak będziemy się zaczynać, gdy zaczyna się Ramadan… A właśnie się zaczyna. Te złośliwości na początku – nie bez kozery, bo jedna z niemieckich telewizji dwa dni temu złożyła życzenia na Ramadan w języku arabskim. W Wielkiej Brytanii muzułmanie wystąpili o zakaz umieszczania w miejscach publicznych flagi Albionu, bo jest tam krzyż. Reakcją kibiców było wystąpienie w stroju templariuszy – na kibiców można liczyć… — mówi Gadowski. 


I nawiązuje do ostatniej transakcji z rynku medialnego w Polsce, gdzie George Soros wykupił ponad 11 proc. akcji Agory. Sytuacja komplikuje się nam z tygodnia na tydzień, ofensywa agresywnego islamu nie słabnie, a wręcz narasta. A w tle następuje ofensywa pewnego hochsztaplera finansowego – George’a Sorosa. Jerzy Soros już był bohaterem mojego felietonu, ale dziś postanowił wkroczyć na polski rynek medialny. Fundusz powiązany z nim zakupił 11,2 proc. akcji koncernu medialnego Agora. A więc wszystko jasne – biuletyn Komitetu Obrony D… staje się po części własnością międzynarodowego hochsztaplera finansowego, usiłującego ideologicznie sterować niemal całym światem. Jak to się skończy, nie wiemy, eksperci twierdzą, że wejście Sorosa do gnijącej Agory to łabędzi śpiew tego towarzystwa, a zwłaszcza Adama Michnika — ocenia. 

Z drugiej strony wzmocnienie Sorosem ma ponoć uratować Agorę ze strony wrogiego przejęcia ze strony spółek skarbu państwa. Jak państwo wiedzą, dzięki dociekliwości Fox News wygrzebano, że w Panama Papers znajduje się także George Soros i jego spółki handlujące bronią. Tego marionetki Sorosa nie powiedzą… — dodaje Gadowski. 


W komentarzu zwraca też uwagę na działania służb specjalnych w czasach Platformy i PSL oraz zmian w Agencji Wywiadu już po przejęciu rządów przez PiS. Agencja Wywiadu w czasach rządów Platformy nie tylko w 2010 roku odmówiła szwedzkiemu instytutowi ochrony radiowej przyjęcia nagrań rozmów z kokpitu Tupolewa, które ta placówka posiadała, ale wiem także z jednego, ale bardzo wiarygodnego źródła, że AW wysłała pisma do wielu różnych agencji wywiadowczych, że nie potrzebuje pomocy w śledztwie ws. 10/04. Agencja Wywiadu wysłała w tym czasie depesze z kornymi podziękowaniami do Rosji za… pomoc w śledztwie smoleńskim — zaznaczył Gadowski, nie kryjąc krytyki dotyczącej zmian w służbach. 

Zobacz cały wideokomentarz Gadowskiego – między innymi o strajku w Centrum Zdrowia Dziecka, a także prezydenturze Jacka Majchrowskiego.

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook