Jedynie prawda jest ciekawa

Gadowski alarmuje: Imigranci forsują nasze granice

06.10.2015

„Grupy "uchodźców przestępców" idą przez Bieszczady. Co na to Straż Graniczna i ABW?”

Witold Gadowski na swoim profilu na Facebooku publikuje niepokojące informacje. Według niego Polska już jest na trasie pochodu uchodźców, jacy trafiają do Unii Europejskiej. „Informacja z ostatniej chwili: /źródło prywatne/ Grupy "uchodźców przestępców" idą właśnie przez Bieszczady (okolice Olchowca). Co na to Straż Graniczna i ABW? Jest ich tylu że uciekają przed nimi turyści. Mapki mieli od dawna” - pisze Gadowski.

W kolejnych wpisach dyskutuje z rzecznik Straży Granicznej, która wskazuje, że nic takiego nie ma miejsca. „Rzeczniczka SG opowiada bzdury. Wczoraj w okolicach 14 świadkowie (mam ich)widzieli grupy uchodźców koło Olchowca i Dukli” - pisze Gadowski.

I wskazuje: „Rzeczniczka SG i lisowaci dziennikarze tropią mnie a ja mam świadków. Oni ideologie i brednie o bezpieczeństwie. Pażdziernik - koniec blisko”.

Zwraca się również do samej pani rzecznik. „Pani rzecznik SG niech się weźmie do roboty zamiast opowiadać duby smalone. Trzeba fachowców a nie uspokajaczy” - dodaje Gadowski.

Po jakimś czasie znów odnosi się do sprawy imigrantów. „Wszystkim, którzy uczestniczą w propagandowej nagonce na posłańców złych nowin - w tym wypadku wiarygodna relacja świadka o tym, że w okolicach Olchowca pojawili się nielegalni uchodźcy - dedykuję szczekanie ratlerka. Ja sobie z tego nic nie robię - bywałem już obiektem lepiej organizowanych akcji, a jak ucichnie propagandowa wrzawa - będzie czas na ujawnienie relacji, niedługo przecież wszyscy przekonamy się o szczelności granic” - wskazuje Gadowski.

Czy mamy do czynienia z utajnianiem faktu, że polskie granice są forsowane przez nielegalnych imigrantów?

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook