Jedynie prawda jest ciekawa


Gadowski alarmuje: Imigranci forsują nasze granice

06.10.2015

„Grupy "uchodźców przestępców" idą przez Bieszczady. Co na to Straż Graniczna i ABW?”

Witold Gadowski na swoim profilu na Facebooku publikuje niepokojące informacje. Według niego Polska już jest na trasie pochodu uchodźców, jacy trafiają do Unii Europejskiej. „Informacja z ostatniej chwili: /źródło prywatne/ Grupy "uchodźców przestępców" idą właśnie przez Bieszczady (okolice Olchowca). Co na to Straż Graniczna i ABW? Jest ich tylu że uciekają przed nimi turyści. Mapki mieli od dawna” - pisze Gadowski.

W kolejnych wpisach dyskutuje z rzecznik Straży Granicznej, która wskazuje, że nic takiego nie ma miejsca. „Rzeczniczka SG opowiada bzdury. Wczoraj w okolicach 14 świadkowie (mam ich)widzieli grupy uchodźców koło Olchowca i Dukli” - pisze Gadowski.

I wskazuje: „Rzeczniczka SG i lisowaci dziennikarze tropią mnie a ja mam świadków. Oni ideologie i brednie o bezpieczeństwie. Pażdziernik - koniec blisko”.

Zwraca się również do samej pani rzecznik. „Pani rzecznik SG niech się weźmie do roboty zamiast opowiadać duby smalone. Trzeba fachowców a nie uspokajaczy” - dodaje Gadowski.

Po jakimś czasie znów odnosi się do sprawy imigrantów. „Wszystkim, którzy uczestniczą w propagandowej nagonce na posłańców złych nowin - w tym wypadku wiarygodna relacja świadka o tym, że w okolicach Olchowca pojawili się nielegalni uchodźcy - dedykuję szczekanie ratlerka. Ja sobie z tego nic nie robię - bywałem już obiektem lepiej organizowanych akcji, a jak ucichnie propagandowa wrzawa - będzie czas na ujawnienie relacji, niedługo przecież wszyscy przekonamy się o szczelności granic” - wskazuje Gadowski.

Czy mamy do czynienia z utajnianiem faktu, że polskie granice są forsowane przez nielegalnych imigrantów?

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook