Jedynie prawda jest ciekawa


"Fronda": Wyjątkowy wywiad Roberta Lewandowskiego!

24.06.2015

Nowe wydanie magazynu „Fronda” już w kioskach!

Bohaterowie nowej „Frondy” to między innymi: nasz najlepszy piłkarz Robert Lewandowski, który dowodzi, że warto być Polakiem, Andy Garcia – apostoł wolności w Hollywood, nawrócony skandalista Oskar Wilde, którego chrześcijańskiej strony nie znacie oraz dwaj prezydenci: Ryszard Kaczorowski i Wojciech Jaruzelski – oraz ich historie życiowe tak bliskie i odległe zarazem.

Choć Robert Lewandowski w piłkarskim świecie zdobył niemal wszystko, nadal pozostaje ambitnym chłopakiem, któremu tak bardzo chce się kopać piłkę, że do wygranego już meczu z Gruzją dorzuca jeszcze 3 bramki w ciągu 4 minut. W szczerym wywiadzie udzielonym Cezaremu Kucharskiemu zdradza, co go motywuje, opowiada o swoim codziennym życiu, o stracie ojca i o tym, jak w Niemczech obudził w kibicach polskość.

Marcin Wikło zderza ze sobą życiorysy Ryszarda Kaczorowskiego i Wojciecha Jaruzelskiego, szukając punktów wspólnych w życiowych drogach obu prezydentów. Pozostali różni, jak różne były Polski, które mieli w sercu.

Łukasz Adamski opowiada o tym, jak emigrant z Kuby, Andy Garcia na przekór obowiązującym w Hollywood trendom pokazuje w kinie prawdziwą twarz czerwonego reżimu, występując w antyrosyjskich, antykomunistycznych i prokatolickich filmach.

Nieznaną historię pojednania z Bogiem jednego z największych hedonistów, cyników i skandalistów wśród pisarzy ukazuje Iwona Galińska w swoim tekście poświęconym Oskarowi Wilde’owi, jakiego nie znacie.

W nowej „Frondzie” czytaj również o: Krzysztofie Kąkolewskim, niedawno zmarłym wybitnym reporterze, pielgrzymce, która staję się drogą do wolności, sposobach na odrodzenie rozbitego małżeństwa, Azji, która ma szansę być centrum światowego chrześcijaństwa.

Nowy magazyn „Fronda” ukazuje się w klasycznym formacie magazynów lifestylowych, w objętości 100 stron i nakładzie 50 tys. egzemplarzy. Kosztuje 9,90 zł i jest kolportowany w kioskach w całej Polsce.

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook