Jedynie prawda jest ciekawa

"Fronda": Wyjątkowy wywiad Roberta Lewandowskiego!

24.06.2015

Nowe wydanie magazynu „Fronda” już w kioskach!

Bohaterowie nowej „Frondy” to między innymi: nasz najlepszy piłkarz Robert Lewandowski, który dowodzi, że warto być Polakiem, Andy Garcia – apostoł wolności w Hollywood, nawrócony skandalista Oskar Wilde, którego chrześcijańskiej strony nie znacie oraz dwaj prezydenci: Ryszard Kaczorowski i Wojciech Jaruzelski – oraz ich historie życiowe tak bliskie i odległe zarazem.

Choć Robert Lewandowski w piłkarskim świecie zdobył niemal wszystko, nadal pozostaje ambitnym chłopakiem, któremu tak bardzo chce się kopać piłkę, że do wygranego już meczu z Gruzją dorzuca jeszcze 3 bramki w ciągu 4 minut. W szczerym wywiadzie udzielonym Cezaremu Kucharskiemu zdradza, co go motywuje, opowiada o swoim codziennym życiu, o stracie ojca i o tym, jak w Niemczech obudził w kibicach polskość.

Marcin Wikło zderza ze sobą życiorysy Ryszarda Kaczorowskiego i Wojciecha Jaruzelskiego, szukając punktów wspólnych w życiowych drogach obu prezydentów. Pozostali różni, jak różne były Polski, które mieli w sercu.

Łukasz Adamski opowiada o tym, jak emigrant z Kuby, Andy Garcia na przekór obowiązującym w Hollywood trendom pokazuje w kinie prawdziwą twarz czerwonego reżimu, występując w antyrosyjskich, antykomunistycznych i prokatolickich filmach.

Nieznaną historię pojednania z Bogiem jednego z największych hedonistów, cyników i skandalistów wśród pisarzy ukazuje Iwona Galińska w swoim tekście poświęconym Oskarowi Wilde’owi, jakiego nie znacie.

W nowej „Frondzie” czytaj również o: Krzysztofie Kąkolewskim, niedawno zmarłym wybitnym reporterze, pielgrzymce, która staję się drogą do wolności, sposobach na odrodzenie rozbitego małżeństwa, Azji, która ma szansę być centrum światowego chrześcijaństwa.

Nowy magazyn „Fronda” ukazuje się w klasycznym formacie magazynów lifestylowych, w objętości 100 stron i nakładzie 50 tys. egzemplarzy. Kosztuje 9,90 zł i jest kolportowany w kioskach w całej Polsce.

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook