Jedynie prawda jest ciekawa


"Fronda": Wyjątkowy wywiad Roberta Lewandowskiego!

24.06.2015

Nowe wydanie magazynu „Fronda” już w kioskach!

Bohaterowie nowej „Frondy” to między innymi: nasz najlepszy piłkarz Robert Lewandowski, który dowodzi, że warto być Polakiem, Andy Garcia – apostoł wolności w Hollywood, nawrócony skandalista Oskar Wilde, którego chrześcijańskiej strony nie znacie oraz dwaj prezydenci: Ryszard Kaczorowski i Wojciech Jaruzelski – oraz ich historie życiowe tak bliskie i odległe zarazem.

Choć Robert Lewandowski w piłkarskim świecie zdobył niemal wszystko, nadal pozostaje ambitnym chłopakiem, któremu tak bardzo chce się kopać piłkę, że do wygranego już meczu z Gruzją dorzuca jeszcze 3 bramki w ciągu 4 minut. W szczerym wywiadzie udzielonym Cezaremu Kucharskiemu zdradza, co go motywuje, opowiada o swoim codziennym życiu, o stracie ojca i o tym, jak w Niemczech obudził w kibicach polskość.

Marcin Wikło zderza ze sobą życiorysy Ryszarda Kaczorowskiego i Wojciecha Jaruzelskiego, szukając punktów wspólnych w życiowych drogach obu prezydentów. Pozostali różni, jak różne były Polski, które mieli w sercu.

Łukasz Adamski opowiada o tym, jak emigrant z Kuby, Andy Garcia na przekór obowiązującym w Hollywood trendom pokazuje w kinie prawdziwą twarz czerwonego reżimu, występując w antyrosyjskich, antykomunistycznych i prokatolickich filmach.

Nieznaną historię pojednania z Bogiem jednego z największych hedonistów, cyników i skandalistów wśród pisarzy ukazuje Iwona Galińska w swoim tekście poświęconym Oskarowi Wilde’owi, jakiego nie znacie.

W nowej „Frondzie” czytaj również o: Krzysztofie Kąkolewskim, niedawno zmarłym wybitnym reporterze, pielgrzymce, która staję się drogą do wolności, sposobach na odrodzenie rozbitego małżeństwa, Azji, która ma szansę być centrum światowego chrześcijaństwa.

Nowy magazyn „Fronda” ukazuje się w klasycznym formacie magazynów lifestylowych, w objętości 100 stron i nakładzie 50 tys. egzemplarzy. Kosztuje 9,90 zł i jest kolportowany w kioskach w całej Polsce.

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook