Jedynie prawda jest ciekawa


Feministka do obrońców życia: Niech nadstawią pośladki

06.04.2016

Świat stanął na głowie. Lewacka aktywistka myśli, że będzie więźniem politycznym.

Przepraszamy czytelników Stefczyk.info za promowanie takich postaci, ale chcemy pokazać absurd z jakim mamy do czynienia w Polsce.

Lewacka aktywistka, która zakłóciła Mszę św. w kościele św. Anny, rozpoczęła tournee po mediach. Jej „maniery” przerosły nawet możliwości Morozowskiego z TVN24 i doprowadziły do przerwania programu. W Superstacji była nieco spokojniejsza, może dlatego że obok niej nie siedział żaden ksiądz. Ale to, co tam wygadywała, świadczy o tym, że kobieta ma poważny problem nie z Kościołem, ale z samą sobą.

„Uważam, że to była bardzo dobra akcja. Takich akcji powinno być wiele. Powinny one być w każdą niedzielę, wtedy kiedy Kościół źle mówi na temat polskich kobiet” – odgrażała się Anna Zawadzka komentując skandaliczną ustawkę w kościele św. Anny.

Czytaj więcej: Ustawka w kościele, wyjście w czasie Mszy, „przypadkowa” obecność mediów i akcja lewackiej aktywistki. TAK wyglądało „oburzenie wiernych”

„Uczestnicząc w tym proteście liczę się z tym, że zostanę osadzona w więzieniu. Szczerze mówiąc, obserwując polską rzeczywistość, wcale mnie to nie zdziwi, że w wolnym kraju będę mogła być pierwszym więźniem za głoszenie poglądów” – histeryzowała Zawadzka.

„Prawdopodobnie tak jak w Oscarach są różne kwalifikacje i jest również coś takiego jak Oscar za całokształt. Więc bardziej ta moja kara będzie za całokształt mojej działalności. Wsadzą mnie do więzienia tak naprawdę pamiętając całokształt mojej działalności. Ale nie martwię się tym zupełnie. Będę prowadziła dziennik, będę prowadziła dalej działalność, ludzie za mną pójdą i myślę, że to będzie bardzo dobre, jeżeli będę uwięziona” – mówiła drżącym głosem.

W TVN był wykład o sztucznej palmie, a w Superstacji Zawadzka porównała aborcję do… samochodu.

„Chodzi o to, że jest samochód. Ten samochód ma cztery kółka, kierownicę i nie zmienia nic faktu, że samochód jaki jest, każdy widzi. Natomiast jedni używają go do celów przyjemnych (…), dla innych jest elementem ciężkiej pracy (…). Nie zmienia to faktu, że on jest samochodem. Tak samo jest z aborcją. Aborcja jest prostym zabiegiem, do którego każda kobieta w Polsce powinna mieć prawo” – puentowała Zawadzka.

Co ma do powiedzenia tym, którzy domagają się całkowitej ochrony życia, również tego, które zostało poczęte w drodze czynu zabronionego?

 „Osoby, które głoszą takie poglądy, niech pójdą do więzienia i nastawią swoje pośladki i niech doświadczą gwałtu” – zakończyła feministka.

Po tych słowach w studiu zapadła cisza. My również spuszczamy na to zasłonę milczenia.

mly/wPolityce.pl

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook