Jedynie prawda jest ciekawa


Feministka do obrońców życia: Niech nadstawią pośladki

06.04.2016

Świat stanął na głowie. Lewacka aktywistka myśli, że będzie więźniem politycznym.

Przepraszamy czytelników Stefczyk.info za promowanie takich postaci, ale chcemy pokazać absurd z jakim mamy do czynienia w Polsce.

Lewacka aktywistka, która zakłóciła Mszę św. w kościele św. Anny, rozpoczęła tournee po mediach. Jej „maniery” przerosły nawet możliwości Morozowskiego z TVN24 i doprowadziły do przerwania programu. W Superstacji była nieco spokojniejsza, może dlatego że obok niej nie siedział żaden ksiądz. Ale to, co tam wygadywała, świadczy o tym, że kobieta ma poważny problem nie z Kościołem, ale z samą sobą.

„Uważam, że to była bardzo dobra akcja. Takich akcji powinno być wiele. Powinny one być w każdą niedzielę, wtedy kiedy Kościół źle mówi na temat polskich kobiet” – odgrażała się Anna Zawadzka komentując skandaliczną ustawkę w kościele św. Anny.

Czytaj więcej: Ustawka w kościele, wyjście w czasie Mszy, „przypadkowa” obecność mediów i akcja lewackiej aktywistki. TAK wyglądało „oburzenie wiernych”

„Uczestnicząc w tym proteście liczę się z tym, że zostanę osadzona w więzieniu. Szczerze mówiąc, obserwując polską rzeczywistość, wcale mnie to nie zdziwi, że w wolnym kraju będę mogła być pierwszym więźniem za głoszenie poglądów” – histeryzowała Zawadzka.

„Prawdopodobnie tak jak w Oscarach są różne kwalifikacje i jest również coś takiego jak Oscar za całokształt. Więc bardziej ta moja kara będzie za całokształt mojej działalności. Wsadzą mnie do więzienia tak naprawdę pamiętając całokształt mojej działalności. Ale nie martwię się tym zupełnie. Będę prowadziła dziennik, będę prowadziła dalej działalność, ludzie za mną pójdą i myślę, że to będzie bardzo dobre, jeżeli będę uwięziona” – mówiła drżącym głosem.

W TVN był wykład o sztucznej palmie, a w Superstacji Zawadzka porównała aborcję do… samochodu.

„Chodzi o to, że jest samochód. Ten samochód ma cztery kółka, kierownicę i nie zmienia nic faktu, że samochód jaki jest, każdy widzi. Natomiast jedni używają go do celów przyjemnych (…), dla innych jest elementem ciężkiej pracy (…). Nie zmienia to faktu, że on jest samochodem. Tak samo jest z aborcją. Aborcja jest prostym zabiegiem, do którego każda kobieta w Polsce powinna mieć prawo” – puentowała Zawadzka.

Co ma do powiedzenia tym, którzy domagają się całkowitej ochrony życia, również tego, które zostało poczęte w drodze czynu zabronionego?

 „Osoby, które głoszą takie poglądy, niech pójdą do więzienia i nastawią swoje pośladki i niech doświadczą gwałtu” – zakończyła feministka.

Po tych słowach w studiu zapadła cisza. My również spuszczamy na to zasłonę milczenia.

mly/wPolityce.pl

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook