Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Fedyszak-Radziejowska: Korwin mówi to co kiedyś PO

24.01.2015

Dr Barbara Fedyszak-Radziejowska twierdzi, że Korwin-Mikke mówi językiem Platformy.

Odejście rzecznik rządu Iwony Sulik, miało być spowodowane doradzaniem przez nią politykom opozycji. Z usług Sulik miał korzystać m.in. Przemysław Wipler. Dr Barbara Fedyszak-Radziejowska twierdzi, że rzecznik rządu szkoliła, nie realną opozycję, ale ludzi z formacji Janusza Korwin-Mikkego, który mówi językiem, jakiego kiedyś używała Platorma.

„A Korwin-Mikke mówi to, co pozwoliło wygrać PO 8 lat temu, głosi prymat wolnego rynku nad państwem i minimalną rolę państwa. A to takie właśnie hasła uformowały głębokie poparcie dla ekipy PO: ich państwo nie będzie ingerować we franki, w kopalnie, w przemysł. Niech te problemy rozwiążą inwestorzy. PO przyjęła postawę, której fundament uformował Janusz Korwin-Mikke” – mówi w rozmowie z telewizją Republika, dr Barbara Fedyszak-Radziejowska.

Naczelna Prokuratura Wojskowa znów wróciła do sprawy katastrofy smoleńskiej. Fedyszak-Radziejowska jest przekonana, że powrót do tej sprawy akurat teraz, to nie przypadek.

„Zauważmy, że akurat teraz wyciągane są taśmy ze Smoleńska. Przypominają sobie o nich nie rok wcześniej, nie rok później, ale właśnie teraz. I nie robi tego PiS, ale Naczelna Prokuratura Wojskowa” – mówi Radziejowska.

O wojnie ukraińsko-rosyjskiej wspomniał dawno nie widziany Zbigniew Bujak. Jego wypowiedź, jest zdaniem Fedyszak-Radziejowskiej elementem większej całości.

„Przez to przypominamy sobie moment, w którym racja rządu była zbudowana na niechęci do wojny z Rosją. Następnie wyciąga się Zbigniewa Bujaka, który od bardzo dawna nie wypowiadał się w mediach. Potem dociskają Dudę, by się do jego słów odniósł, a gdy ten - niechętnie - się odnosi, przekręcają jego słowa. I znowu kandydat PiS tłumaczy się z tego, że chce wywołać wojnę z Rosją”.

mly/telewizjarepublika.pl

 

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook