Jedynie prawda jest ciekawa


Europejski homoterror

26.03.2013

Może się zdarzyć, że za jakiś czas katolicy będą za głoszenie nauk Kościoła i mówienie czym jest homoseksualizm trafiać do więzień. Ale ja jednak wierzę, że przyjdzie opamiętanie - mówi Bogumił Łoziński, publicysta "Gościa Niedzielnego".

Stefczyk.info: Sąd w Wielkiej Brytanii zakazał reklamy informującej, że homoseksualizm jest uleczalny, twierdząc, że rozbudza nastroje homofobiczne. Co jest takiego bulwersującego w tej reklamie? (Rok wcześniej analogiczna kampania, która promowała środowiska gejowskie – została uznana za przejaw wolności słowa). Skąd bierze się taka siła i ekspansja lobby homoseksualnego?

Bogumił Łoziński: To jest zjawisko szersze, które można zakwalifikować jako homoterror. Otóż środowiska homoseksualne i te, które je popierają (lewicowe i liberalne) uznały, że trzeba stworzyć „nowy wspaniały świat”, w którym homoseksualizm będzie traktowany nie tylko na równi z zachowaniami zgodnymi z naturą, ale będzie wręcz promowany. Stąd ostre i bardzo nietolerancyjne reagowanie na jakąkolwiek krytykę, na wskazywanie rozwiązań, które są niezgodne z ich wizją świata. To jest po prostu zwykły terror i skrajna nietolerancja

Zdumiewać może, że środowiska genderowe protestują nie tylko wtedy, gdy ktoś mówi, że homoseksualizm jest niemoralny - co jeszcze w jakiś sposób można by zrozumieć - ale agresję wywołuje każda wzmianka, że można go leczyć. W Polsce też były takie przypadki...

No tak, bo taka teza rozbija w puch ich wizję świata, że jest to skłonność naturalna, przyrodzona i nienabyta. Oczywiście nie należy jej ulegać. Skandal takiego stanowiska polega również na tym, że oni odbierają prawa osobom, które mają problem z własna płciowością. A często jest dramat dla osób, które są nim dotknięte. Tymczasem przedstawiciele środowisk homoseksualnych proponują, żeby nie tylko go uznać, ale pielęgnować, rozwijać. A co z tymi, którzy czują się nieszczęśliwi i starają się szukać pomocy? Przecież również w Polsce są ośrodki, które zajmują się terapią zachowań homoseksualnych... Ja nie twierdzę, że taka terapia zawsze przynosi stuprocentowe rezultaty, ale wielu osobom pomaga odzyskać równowagę psychiczną i ład wewnętrzny, a są też przypadki całkowitego wyleczenia. 

Ale skąd się bierze siła i skuteczność tego lobby? Przecież, nawet wedle ich własnych szacunków, skłonnościami homoseksualnymi dotkniętych jest najwyżej 10 proc. społeczeństwa. Wedle innych badań – znacznie, znacznie mniej. Ale ta mniejszość coraz częściej narzuca swoje normy większości.

Już podawanie liczby 10 proc. wskazuje na skuteczność tego lobbyingu, bo badania statystyczne mówią raczej o 2 procentach. Tak, czy inaczej te środowiska są bardzo dobrze zintegrowane, rozpoznają się, jest między nimi taka swoista solidarność „korporacyjna”. Mają przemyślane strategie i sposób narzucania swoich poglądów, które w wielu krajach odbywa się wedle bardzo podobnego schematu – odcinania plasterków i zdobywania kolejnych przyczółków. Oczywiście w sosie tolerancji pobłażania i permisywizmu moralnego. I to pozwala im osiągnąć te cele. 


Czy ekspansja ideologii genderowej to już nieodwracalny proces cywilizacyjny? Bo z jednej strony kolejne kraje legalizują małżeństwa homoseksualne, ale np. z drugiej, w Paryżu miliony ludzi wychodzą na ulicę, by bronić tradycyjnego modelu rodziny. Co nas czeka w najbliższej przyszłości?


Może się zdarzyć, że za jakiś czas katolicy będą za głoszenie nauk Kościoła i mówienie czym jest homoseksualizm trafiać do więzień. Ale ja jednak wierzę, że przyjdzie opamiętanie. Już teraz ze strony osób, które bynajmniej nie są znane z krytyki homoseksualizmu ani szczególnej niechęci do tych środowisk – jak Lech Wałęsa, czy Joanna Szczepkowska, która opowiada się za małżeństwami gejów – została sformułowana bardzo mocna krytyka, która obnaża praktyki tych środowisk. I mam nadzieję, że takie otrzeźwienie przyjdzie.

not. Anna Sarzyńska

fot. You tube

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook