Jedynie prawda jest ciekawa


Elżbieta Kruk o ucieczce z komisji członków KRRiT

06.02.2013

Jan Dworak i jego dwaj współpracownicy z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wyszli z komisji, na której posłowie PiS i przedstawiciele Telewizji Trwam chcieli dowiedzieć się o kryteria otrzymania koncesji na dawanie naziemne. Zdaniem opozycji oskarżenia o "lobbing" mogą być jednym z pretekstów do nie wydania koncesji medium o. Tadeusza Rydzyka.

Zdaniem Elżbiety Kruk przedstawiciele KRRiT uznali, że komisja sejmowa zajmuje się lobbingiem na rzecz Telewizji Trwam

- Czyli wybrani przedstawiciele do Sejmu, mający przecież zadanie pełnić funkcję kontrolną, zajmują się według nich – „lobbowaniem”. No to jakieś kuriozum - mówi Elżbieta Kruk.

Według niej jeśli nawet traktować to poważnie, to trzeba pamiętać, że komisje są nagrywane, są filmowane. O jakimś lobbowaniu w takich warunkach nie ma mowy. 

Co ciekawe na posiedzeniu komisji, z której uciekł Dworak, Luft i Graboś, nie pojawił się Michał Boni - minister administracji i cyfryzacji. Czyżby wiedział, że nie ma po co przychodzić, bo komisja będzie "zerwana" przez jego kolegów?

- Ano pewnie nie przez przypadek nie przyszedł na komisję. Może to wskazywać, że taki rozwój wypadków mógł być zaplanowany - dodaje była przewodnicząca KRRiT.

Slaw

[FOTO: wPolityce.pl]

wywiad-elzbieta-kruk-obawiam-sie-ze-krrit-zbiera-material-dowodowy-aby-moc-wytlumaczyc-powody-niewydania-koncesji-dla-tv-trwam" target="_blank">Cały wywiad z Elżbietą Kruk czytaj na portalu wPolityce.pl.


Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook