Jedynie prawda jest ciekawa


Elżbieta Kruk o ucieczce z komisji członków KRRiT

06.02.2013

Jan Dworak i jego dwaj współpracownicy z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wyszli z komisji, na której posłowie PiS i przedstawiciele Telewizji Trwam chcieli dowiedzieć się o kryteria otrzymania koncesji na dawanie naziemne. Zdaniem opozycji oskarżenia o "lobbing" mogą być jednym z pretekstów do nie wydania koncesji medium o. Tadeusza Rydzyka.

Zdaniem Elżbiety Kruk przedstawiciele KRRiT uznali, że komisja sejmowa zajmuje się lobbingiem na rzecz Telewizji Trwam

- Czyli wybrani przedstawiciele do Sejmu, mający przecież zadanie pełnić funkcję kontrolną, zajmują się według nich – „lobbowaniem”. No to jakieś kuriozum - mówi Elżbieta Kruk.

Według niej jeśli nawet traktować to poważnie, to trzeba pamiętać, że komisje są nagrywane, są filmowane. O jakimś lobbowaniu w takich warunkach nie ma mowy. 

Co ciekawe na posiedzeniu komisji, z której uciekł Dworak, Luft i Graboś, nie pojawił się Michał Boni - minister administracji i cyfryzacji. Czyżby wiedział, że nie ma po co przychodzić, bo komisja będzie "zerwana" przez jego kolegów?

- Ano pewnie nie przez przypadek nie przyszedł na komisję. Może to wskazywać, że taki rozwój wypadków mógł być zaplanowany - dodaje była przewodnicząca KRRiT.

Slaw

[FOTO: wPolityce.pl]

wywiad-elzbieta-kruk-obawiam-sie-ze-krrit-zbiera-material-dowodowy-aby-moc-wytlumaczyc-powody-niewydania-koncesji-dla-tv-trwam" target="_blank">Cały wywiad z Elżbietą Kruk czytaj na portalu wPolityce.pl.


Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook