Jedynie prawda jest ciekawa

Dziedziczak: Druga tura to oczywistość

23.12.2014

Andrzej Duda jest naprawdę super kandydatem – powiedział poseł PiS Jan Dziedziczak na antenie Telewizji Republika. Jak podkreślił, wiele analiz i symptomów wskazuje na wyborcze zwycięstwo PiS w zbliżających się wyborach prezydenckich i parlamentarnych.

– Druga tura w wyborach prezydenckich jest dla mnie oczywistą oczywistością – przyznał Dziedziczak, podkreślając że politycy PiS są dziś skoncentrowani na zbliżających się wyborach – najpierw prezydenckich, następnie parlamentarnych i z okazji Świąt życzyli sobie zwycięstwa. – Wierzymy, że wygramy – zapewniał.

- Andrzej Duda jest naprawdę super kandydatem. Druga tura w wyborach prezydenckich jest dla mnie oczywistą oczywistością. W drugiej turze będzie już można powalczyć – mówił, przypominając, że Lech Kaczyński na kilka miesięcy przed wyborami miał w sondażach 14 proc. poparcia, a Duda ma więcej.

Podkreślił, że kandydat PiS ma doświadczenie pracy w Kancelarii Prezydenta i wizję prezydentury. Jego zdaniem jest zdecydowanie lepszym kandydatem, niż obecny prezydent, którego wizję polityczną podsumował krótko: „Strażnik żyrandola, objazd Polski dookoła i praca na rzecz reelekcji”.


kop / Telewizja Republika
[Fot. Telewizja Republika
CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook