Jedynie prawda jest ciekawa

Duda nie powie, że Norwegia jest w UE

07.01.2015

Tusk był czarusiem, który uwodził opinię publiczną, Nie rozwiązał problemów gospodarczych Polski i pani premier Kopacz skupia się na takim PR, który też nic nie wznosi – mówił w poranku Radia Wnet europoseł PiS Ryszard Czarnecki.

Zdaniem polityka Ewa Kopacz nie mówi w wywiadach o konkretach, ale opowiada w „czy jak chodzi w szpilkach to bolą ją nogi czy nie. A Polacy czekają na konkrety.

„Oni, na swoich stronach, chwalą się np. pakietem onkologicznym czy kolejkowym. Wg. Najwyższej Izby Kontroli są to jednak porażki tego rządu. Premier Kopacz jest w trzewikach Tuska i opiera się głównie na propagandzie” - przekonuje wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Czarnecki dodał, że że jego partia, po jesiennych wyborach parlamentarnych ma zamiar rządzić Polską samodzielnie:

„Ostatnie sondaże pokazują, że jesteśmy blisko tego celu. Jesteśmy jedyną alternatywą dla koalicji PO – PSL, która przedstawiła program gospodarczy. Mamy przywódcę, który nie będzie się fotografował z lokowanymi produktami tak jak pani Kopacz w wywiadzie dla VIVY – ironizuje poseł.

Zdaniem Czarneckiego opinia publiczna już dawno powinna poznać datę wyborów prezydenckich w Polsce.

„To bardzo dziwne. Mamy jednak kandydata, który może przeciwstawić się Komorowskiemu. Andrzej Duda na pewno nie powie, że Norwegia jest członkiem UE jak zrobił to Komorowski” - mówił polityk PiS

Radio wnet, lz

[fot: pis.org]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook