Jedynie prawda jest ciekawa


Duda nie powie, że Norwegia jest w UE

07.01.2015

Tusk był czarusiem, który uwodził opinię publiczną, Nie rozwiązał problemów gospodarczych Polski i pani premier Kopacz skupia się na takim PR, który też nic nie wznosi – mówił w poranku Radia Wnet europoseł PiS Ryszard Czarnecki.

Zdaniem polityka Ewa Kopacz nie mówi w wywiadach o konkretach, ale opowiada w „czy jak chodzi w szpilkach to bolą ją nogi czy nie. A Polacy czekają na konkrety.

„Oni, na swoich stronach, chwalą się np. pakietem onkologicznym czy kolejkowym. Wg. Najwyższej Izby Kontroli są to jednak porażki tego rządu. Premier Kopacz jest w trzewikach Tuska i opiera się głównie na propagandzie” - przekonuje wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Czarnecki dodał, że że jego partia, po jesiennych wyborach parlamentarnych ma zamiar rządzić Polską samodzielnie:

„Ostatnie sondaże pokazują, że jesteśmy blisko tego celu. Jesteśmy jedyną alternatywą dla koalicji PO – PSL, która przedstawiła program gospodarczy. Mamy przywódcę, który nie będzie się fotografował z lokowanymi produktami tak jak pani Kopacz w wywiadzie dla VIVY – ironizuje poseł.

Zdaniem Czarneckiego opinia publiczna już dawno powinna poznać datę wyborów prezydenckich w Polsce.

„To bardzo dziwne. Mamy jednak kandydata, który może przeciwstawić się Komorowskiemu. Andrzej Duda na pewno nie powie, że Norwegia jest członkiem UE jak zrobił to Komorowski” - mówił polityk PiS

Radio wnet, lz

[fot: pis.org]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook