Jedynie prawda jest ciekawa


Dość promocji homoseksualizmu

07.07.2017

W lewackim świecie trwa coś na kształt wyścigu o miano najbardziej „postępowego”, najbardziej odrzucającego tradycyjne normy i wartości, państwa. Kiedy do normalnych ludzi docierają wieści o kolejnych pomysłach lewackich postępowców i wydaje się, że została już osiągnięta granica zidiocenia, za kilka dni dowiadujemy się o jeszcze bardziej szokującym pomyśle.

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że w Kolumbii zalegalizowano poligamiczne związki homoseksualne. Konkretnie wydano zgodę na „ślub” trzem panom. Victor, John i Manuel mieszkają ze sobą od lat i uważają się za rodzinę, więc postanowili połączyć się „węzłem małżeńskim”. Na ceremonię załatwili sobie nawet kobietę – „księdza”.

Kolumbijski przykład, choć szokujący, nie podnosi ciśnienia tak bardzo, jak najnowszy pomysł lesbijki Kathleen Wynne, która stoi na czele rządu stanowego w kanadyjskiej prowincji Ontario. Wynne postanowiła bowiem zadać cios prawdziwym kanadyjskim rodzinom, z których zgodnie z uchwalonym właśnie prawem będzie się zabierać dzieci, jeśli rodzice ośmielą się krytykować założenia genderowej rewolucji i przywileje społeczności LGBT. Wcześniej pani Wynne doprowadziła do tego, że kanadyjskie dzieci już od 6. roku życia mają lekcje edukacji seksualnej. Dowiadują się na nich, że pociąg do osób tej samej płci oraz kontakty seksualne między nimi są zupełnie normalne. Dodatkowo małych Kanadyjczyków uczy się, że chęć zmiany płci także jest zupełnie normalna i łatwo osiągalna.

Tak zindoktrynowane dzieci dostały teraz dużo szersze prawa, dzięki wprowadzonej właśnie w prowincji Ontario tzw. Ustawie 89. Jeśli bowiem mały chłopak powie w domu, że kocha kolegę, a rodzice spróbują odwieść go od lokowania uczuć w osobie tej samej płci, dziecko może na nich donieść i trafi od razu do rodziny zastępczej. Jeżeli rodzice będą uniemożliwiali swojemu dziecku zabieg zmiany płci, także stracą prawo do opieki nad dzieckiem. W obydwu przypadkach nie stracą jednak obowiązku utrzymywanie potomka. Ustawa 89 nadaje zdecydowaną przewagę pod względem liczby przywilejów dzieciom, a zabiera je rodzicom. Teraz młodzi, niedoświadczeni i często działający pod wpływem impulsu czy chwilowej mody ludzie mogą w bardzo łatwy sposób pozbyć się ze swojego życia kurateli rodziców i doprowadzić do dewastacji rodziny.

Warto przyjrzeć się działalności takich osób jak Kathleen Wynne i rozpoznać jej ideologiczne siostry i braci wśród polskich środowisk postępowych. Dla dobra polskich rodzin nie można dopuścić, by kiedykolwiek podobni ludzie zdobyli w naszym kraju władzę.


Przemysław Jęczmieński /fot. Pixabay

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook