Jedynie prawda jest ciekawa


Dość promocji homoseksualizmu

07.07.2017

W lewackim świecie trwa coś na kształt wyścigu o miano najbardziej „postępowego”, najbardziej odrzucającego tradycyjne normy i wartości, państwa. Kiedy do normalnych ludzi docierają wieści o kolejnych pomysłach lewackich postępowców i wydaje się, że została już osiągnięta granica zidiocenia, za kilka dni dowiadujemy się o jeszcze bardziej szokującym pomyśle.

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że w Kolumbii zalegalizowano poligamiczne związki homoseksualne. Konkretnie wydano zgodę na „ślub” trzem panom. Victor, John i Manuel mieszkają ze sobą od lat i uważają się za rodzinę, więc postanowili połączyć się „węzłem małżeńskim”. Na ceremonię załatwili sobie nawet kobietę – „księdza”.

Kolumbijski przykład, choć szokujący, nie podnosi ciśnienia tak bardzo, jak najnowszy pomysł lesbijki Kathleen Wynne, która stoi na czele rządu stanowego w kanadyjskiej prowincji Ontario. Wynne postanowiła bowiem zadać cios prawdziwym kanadyjskim rodzinom, z których zgodnie z uchwalonym właśnie prawem będzie się zabierać dzieci, jeśli rodzice ośmielą się krytykować założenia genderowej rewolucji i przywileje społeczności LGBT. Wcześniej pani Wynne doprowadziła do tego, że kanadyjskie dzieci już od 6. roku życia mają lekcje edukacji seksualnej. Dowiadują się na nich, że pociąg do osób tej samej płci oraz kontakty seksualne między nimi są zupełnie normalne. Dodatkowo małych Kanadyjczyków uczy się, że chęć zmiany płci także jest zupełnie normalna i łatwo osiągalna.

Tak zindoktrynowane dzieci dostały teraz dużo szersze prawa, dzięki wprowadzonej właśnie w prowincji Ontario tzw. Ustawie 89. Jeśli bowiem mały chłopak powie w domu, że kocha kolegę, a rodzice spróbują odwieść go od lokowania uczuć w osobie tej samej płci, dziecko może na nich donieść i trafi od razu do rodziny zastępczej. Jeżeli rodzice będą uniemożliwiali swojemu dziecku zabieg zmiany płci, także stracą prawo do opieki nad dzieckiem. W obydwu przypadkach nie stracą jednak obowiązku utrzymywanie potomka. Ustawa 89 nadaje zdecydowaną przewagę pod względem liczby przywilejów dzieciom, a zabiera je rodzicom. Teraz młodzi, niedoświadczeni i często działający pod wpływem impulsu czy chwilowej mody ludzie mogą w bardzo łatwy sposób pozbyć się ze swojego życia kurateli rodziców i doprowadzić do dewastacji rodziny.

Warto przyjrzeć się działalności takich osób jak Kathleen Wynne i rozpoznać jej ideologiczne siostry i braci wśród polskich środowisk postępowych. Dla dobra polskich rodzin nie można dopuścić, by kiedykolwiek podobni ludzie zdobyli w naszym kraju władzę.


Przemysław Jęczmieński /fot. Pixabay

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 3. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 4. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 5. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook