Jedynie prawda jest ciekawa


D. Wildstein: "Jesteśmy na wojnie. Nasz wróg, jest daleko poza Europą"

15.07.2016

"Problemem nie jest francuski system, czy lewacka nowomowa - ale banda s.......i, którzy rozpanoszyli się na Bliskim Wschodzie" - pisze Dawid Wildstein na Facebooku.

„Przytłaczająca głupota reakcji po zamachu w Nicei.. przytłacza. Jej przewidywalność także.  Lewa strona zamach uzna oczywiście za ostateczny argument za tym, ze: 1- trzeba jeszcze więcej multikulti i emigracji i integracji. 2- że to wina prawicy i Kościoła Katolickiego,  a mędrcy lewicowi i ich peryferyjne pacynki jak Sierakowski ogłoszą nową krucjatę antyfaszystowską liczoną ilością zdjęć profilowych ze świeczkami lub tęczową wieżą Eiffla. A przy okazji Petru ogłosi, że to wina Kaczyńskiego, który doprowadził do Brexitu” - pisze na Facebooku Dawid Wildstein, odnosząc się do czwartkowego ataku terrorystycznego w Nicei. 

Wildstein nie pozostawia jednak suchej nitki również na prawej stronie sceny politycznej.

"Ale.. prawa strona dzielnie usiłuje dogonić ten kretynizm. Więc internet zaleje fala durnych memów, z trudem ukrywających satysfakcję, że te Francuziki dostały za swoje, za bezczelność swoją i głupotę i lamerstwo. A winny oczywiście tylko jeden- to fuj multi kulti. I zorganizujemy manifestację przeciw, bo multi kulti to największy problem Polski” - czytamy.

W opinii dziennikarza obie narracje mają określony cel.

„Obie narracje służą tylko wzajemnemu nawalaniu sie. I tyle. A problem jest inny. Jesteśmy na wojnie. A źródło tej wojny, i nasz wróg, jest daleko poza Europą” - pisze Wildstein.

Następnie w swoim wpisie na Facebooku, dziennikarz wskazuje co w jego opinii jest rzeczywistym zagrożeniem dla pokoju w Europie.

„Owszem, multi kulti a zwłaszcza pewien typ politycznej poprawności połączonej z pozostawienie pewnych grup i miejsc zupełnie bez nadzoru,, tak, droga lewico, tak było, by ich "nie draznic", spowodowało, że wróg zdołał przemycić do Europy swoje oddziały i agendy. Ale nadal - to tylko niewielkie oddziały. A jądro jest gdzie indziej. Problemem nie jest francuski system, czy lewacka nowomowa - ale banda skurwieli, którzy rozpanoszyli się na Bliskim Wschodzie. Tymi należy się zainteresować, nie francuską ideolo” - tłumaczy, dodając na koniec.

„I jeszcze jedno. Przykro mi. To straszne i bolesne- te ofiary. Ale to wojna. I z tą wspomnianą bandą skurwieli walczy wiele państw i narodów. Także tam, na miejscu. I tam wciąż giną, tysiącami. To wojna”.

kk/Facebook

[fot. Fratria]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook