Jedynie prawda jest ciekawa


D. Wildstein: "Jesteśmy na wojnie. Nasz wróg, jest daleko poza Europą"

15.07.2016

"Problemem nie jest francuski system, czy lewacka nowomowa - ale banda s.......i, którzy rozpanoszyli się na Bliskim Wschodzie" - pisze Dawid Wildstein na Facebooku.

„Przytłaczająca głupota reakcji po zamachu w Nicei.. przytłacza. Jej przewidywalność także.  Lewa strona zamach uzna oczywiście za ostateczny argument za tym, ze: 1- trzeba jeszcze więcej multikulti i emigracji i integracji. 2- że to wina prawicy i Kościoła Katolickiego,  a mędrcy lewicowi i ich peryferyjne pacynki jak Sierakowski ogłoszą nową krucjatę antyfaszystowską liczoną ilością zdjęć profilowych ze świeczkami lub tęczową wieżą Eiffla. A przy okazji Petru ogłosi, że to wina Kaczyńskiego, który doprowadził do Brexitu” - pisze na Facebooku Dawid Wildstein, odnosząc się do czwartkowego ataku terrorystycznego w Nicei. 

Wildstein nie pozostawia jednak suchej nitki również na prawej stronie sceny politycznej.

"Ale.. prawa strona dzielnie usiłuje dogonić ten kretynizm. Więc internet zaleje fala durnych memów, z trudem ukrywających satysfakcję, że te Francuziki dostały za swoje, za bezczelność swoją i głupotę i lamerstwo. A winny oczywiście tylko jeden- to fuj multi kulti. I zorganizujemy manifestację przeciw, bo multi kulti to największy problem Polski” - czytamy.

W opinii dziennikarza obie narracje mają określony cel.

„Obie narracje służą tylko wzajemnemu nawalaniu sie. I tyle. A problem jest inny. Jesteśmy na wojnie. A źródło tej wojny, i nasz wróg, jest daleko poza Europą” - pisze Wildstein.

Następnie w swoim wpisie na Facebooku, dziennikarz wskazuje co w jego opinii jest rzeczywistym zagrożeniem dla pokoju w Europie.

„Owszem, multi kulti a zwłaszcza pewien typ politycznej poprawności połączonej z pozostawienie pewnych grup i miejsc zupełnie bez nadzoru,, tak, droga lewico, tak było, by ich "nie draznic", spowodowało, że wróg zdołał przemycić do Europy swoje oddziały i agendy. Ale nadal - to tylko niewielkie oddziały. A jądro jest gdzie indziej. Problemem nie jest francuski system, czy lewacka nowomowa - ale banda skurwieli, którzy rozpanoszyli się na Bliskim Wschodzie. Tymi należy się zainteresować, nie francuską ideolo” - tłumaczy, dodając na koniec.

„I jeszcze jedno. Przykro mi. To straszne i bolesne- te ofiary. Ale to wojna. I z tą wspomnianą bandą skurwieli walczy wiele państw i narodów. Także tam, na miejscu. I tam wciąż giną, tysiącami. To wojna”.

kk/Facebook

[fot. Fratria]

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook