Jedynie prawda jest ciekawa


Kuby: Czas najwyższy na opór przeciw ideologii gender

21.09.2013

"Radykalni aktywiści uprawiają podkopywanie podstawowych struktur społecznych i rodziny".

W Warszawie odbywa się konferencja „Miejmy odwagę uczyć i wychowywać”. Tematami są: Ideologia gender w Europie Zachodniej oraz jej kierunki w Polsce; etyka seksualna; edukacja medialna dzieci; współczesne zagrożenia wiary w perspektywie wychowania oraz odwaga uczenia i wychowywania.

Na konferencji gościły takie znakomite osobistości, jak Gabriele Kuby – niemiecka socjolog.

Kuby w swoim wystąpieniu opowiadała o przymusowej edukacji seksualnej, która rozprzestrzenia się w całej Europie.

„Tego lata udałam się w małą podróż do Prowansji. W europejskiej stolicy kultury – w Marsylii, w czerwcu tego roku prezydent Holland otworzył Narodowe Muzeum Cywilizacji Europejskiej i Morza Śródziemnego. Kto mógłby wyobrazić sobie ku temu lepsze miejsce – twierdza św. Jana u wejścia do portu w Marsylii, mieszczące w sobie 800 lat historii Europy zostało za kwoty 190 mln euro przekształcona we wspaniały kompleks muzealny. W podniosłych nastrojach zarezerwowaliśmy sobie połowę dnia na zwiedzanie. Jedna z głównych wystaw nosi tytuł: Kobiecość i męskość w obszarze Morza Śródziemnego. Plakat nie obiecywał nic dobrego: kobieta w stroju toreadora i w czerwonych szpilkach z szybkowarem pod pachą. Jednakże fakt, że spotkamy się tam z antychrześcijańską propagandą i genderową agitacją w najżałośniejszy sposób przekroczył nasze oczekiwania.” Takim opowiadaniem rozpoczęła swój wykład Gabriele Kuby z Niemiec.

„Najskuteczniej dokonuje się to w ramach państwowej i przymusowej seksualizacji dzieci i młodzieży” - ostrzegała socjolog przed ideologią gender. „Nie tylko we Francji, lecz na całym świecie także w Polsce, radykalni aktywiści (…) uprawiają podkopywanie podstawowych struktur społecznych, czyli mężczyzny i kobiety, a także rodziny. Pojęcie gender zostało przeforsowane podczas konferencji ONZ i ONZ-towskiej konferencji kobiet” - wyjaśniała genezę ideologii gender prof. Kuby. „Heteroseksualność dokuczała lesbijkom, gejom, bi- i trans-seksualistom, czyli wszystkim osobom LGBT” - dodawała socjolog.

„Gdziekolwiek tylko pojawi się opór (…), UE czy Rada Europy angażuje cały swój aparat władzy, aby przeszkodzić w zachowaniu własnej tradycji kulturowej i religijnej. Dobrą wiadomością jest, że w krajach – w Polsce, na Litwie, na Węgrzech, budzi się opór. (…) We Francji powstał w ciągu jednego roku masowy ruch, który już trzy razy wyprowadził miliony osób na ulicę. Czas najwyższy, aby taki opór powstał też w naszych krajach” - mówiła Kuby.

Zobacz całe wystąpienie niemieckiej konserwatywnej socjolog – Gabriele Kuby!


mc

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook