Jedynie prawda jest ciekawa


Czarzasty: Rządowa kampania to wielka ściema

07.10.2015

„Rząd przypomniał sobie, że ma województwa i zaczął jeździć. Po 8 latach? Kto w to uwierzy?”

Włodzimierz Czarzasty nie szczędził złośliwości i krytyki pod kątem rządzących. Polityk pytany o wypowiedź Ewy Kopacz dotyczącą elektrowni atomowych w Polsce wskazuje: „Słowa premier Ewy Kopacz odbieram z szacunkiem, ale one nie są dla mnie wiarygodne. Sądzę, że pani Ewa Kopacz jest w stanie powiedzieć wszystko. Nawet urazić kogoś” - mówił w TVN24.

Dodał, że Kopacz uraziła Barbarę Nowacką. „Mówiła (Ewa Kopacz – red.) choćby, żeby jej nie porównywać do pani Nowackiej. A dlaczego mamy jej nie porównywać? Czy pani Nowacka jest gorsza od niej? W czym? Czy Pan pamięta takiego polityka, który był prezydentem i mówił, że nie ma z kim przegrać? On mówił, że jego kontrkandydaci to zastępcy. On się nazywa Bronisław Komorowski. Czy on jest prezydentem? Wydaję mi się, że nie” - przypomniał Czarzasty.

Pytany o ostatnią aktywność Ewy Kopacz i rządu, który jeździ po kraju polityk lewicy wskazał, że to Polaków nie bardzo interesuje. „Pan Komorowski też się zorientował, że trzeba prowadzić kampanię wyborczą bardzo późno. A sądzi Pan, że na Polakach robi wrażenie, że rząd będzie rozdawał ulotki na jarmarku w Bydgoszczy? To wszystko jest ściema. Nagle sobie rząd przypomniał, że ma województwa i trzy miesiące przed wyborami zaczął jeździć. Po 8 latach? Kto w to uwierzy?” - pytał.

Na koniec Bogdan Rymanowski chciał się dowiedzieć, co Czarzasty jest w stanie zrobić, by znaleźć się w Sejmie. Przypomniał, że Michał Kamiński śpiewał, a Joanna Mucha zrobiła pilnik ze swoim imieniem. „Pani poseł Mucha nie może robić sobie za dużo śmiechu, bo odleci wreszcie. To są śmieszne rzeczy. Posada parlamentarzysty jest dla mnie ważna, ale nie będę robił z siebie pilnika do paznokci, żeby ją osiągnąć” - zadeklarował Czarzasty.

ez
[Fot. Stefczyk.info/TVN24]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook