Jedynie prawda jest ciekawa

Czarzasty: Rządowa kampania to wielka ściema

07.10.2015

„Rząd przypomniał sobie, że ma województwa i zaczął jeździć. Po 8 latach? Kto w to uwierzy?”

Włodzimierz Czarzasty nie szczędził złośliwości i krytyki pod kątem rządzących. Polityk pytany o wypowiedź Ewy Kopacz dotyczącą elektrowni atomowych w Polsce wskazuje: „Słowa premier Ewy Kopacz odbieram z szacunkiem, ale one nie są dla mnie wiarygodne. Sądzę, że pani Ewa Kopacz jest w stanie powiedzieć wszystko. Nawet urazić kogoś” - mówił w TVN24.

Dodał, że Kopacz uraziła Barbarę Nowacką. „Mówiła (Ewa Kopacz – red.) choćby, żeby jej nie porównywać do pani Nowackiej. A dlaczego mamy jej nie porównywać? Czy pani Nowacka jest gorsza od niej? W czym? Czy Pan pamięta takiego polityka, który był prezydentem i mówił, że nie ma z kim przegrać? On mówił, że jego kontrkandydaci to zastępcy. On się nazywa Bronisław Komorowski. Czy on jest prezydentem? Wydaję mi się, że nie” - przypomniał Czarzasty.

Pytany o ostatnią aktywność Ewy Kopacz i rządu, który jeździ po kraju polityk lewicy wskazał, że to Polaków nie bardzo interesuje. „Pan Komorowski też się zorientował, że trzeba prowadzić kampanię wyborczą bardzo późno. A sądzi Pan, że na Polakach robi wrażenie, że rząd będzie rozdawał ulotki na jarmarku w Bydgoszczy? To wszystko jest ściema. Nagle sobie rząd przypomniał, że ma województwa i trzy miesiące przed wyborami zaczął jeździć. Po 8 latach? Kto w to uwierzy?” - pytał.

Na koniec Bogdan Rymanowski chciał się dowiedzieć, co Czarzasty jest w stanie zrobić, by znaleźć się w Sejmie. Przypomniał, że Michał Kamiński śpiewał, a Joanna Mucha zrobiła pilnik ze swoim imieniem. „Pani poseł Mucha nie może robić sobie za dużo śmiechu, bo odleci wreszcie. To są śmieszne rzeczy. Posada parlamentarzysty jest dla mnie ważna, ale nie będę robił z siebie pilnika do paznokci, żeby ją osiągnąć” - zadeklarował Czarzasty.

ez
[Fot. Stefczyk.info/TVN24]

Warto poczytać

 1. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 2. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 3. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 4. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 5. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 6. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 7. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook