Jedynie prawda jest ciekawa


Czarzasty: Rządowa kampania to wielka ściema

07.10.2015

„Rząd przypomniał sobie, że ma województwa i zaczął jeździć. Po 8 latach? Kto w to uwierzy?”

Włodzimierz Czarzasty nie szczędził złośliwości i krytyki pod kątem rządzących. Polityk pytany o wypowiedź Ewy Kopacz dotyczącą elektrowni atomowych w Polsce wskazuje: „Słowa premier Ewy Kopacz odbieram z szacunkiem, ale one nie są dla mnie wiarygodne. Sądzę, że pani Ewa Kopacz jest w stanie powiedzieć wszystko. Nawet urazić kogoś” - mówił w TVN24.

Dodał, że Kopacz uraziła Barbarę Nowacką. „Mówiła (Ewa Kopacz – red.) choćby, żeby jej nie porównywać do pani Nowackiej. A dlaczego mamy jej nie porównywać? Czy pani Nowacka jest gorsza od niej? W czym? Czy Pan pamięta takiego polityka, który był prezydentem i mówił, że nie ma z kim przegrać? On mówił, że jego kontrkandydaci to zastępcy. On się nazywa Bronisław Komorowski. Czy on jest prezydentem? Wydaję mi się, że nie” - przypomniał Czarzasty.

Pytany o ostatnią aktywność Ewy Kopacz i rządu, który jeździ po kraju polityk lewicy wskazał, że to Polaków nie bardzo interesuje. „Pan Komorowski też się zorientował, że trzeba prowadzić kampanię wyborczą bardzo późno. A sądzi Pan, że na Polakach robi wrażenie, że rząd będzie rozdawał ulotki na jarmarku w Bydgoszczy? To wszystko jest ściema. Nagle sobie rząd przypomniał, że ma województwa i trzy miesiące przed wyborami zaczął jeździć. Po 8 latach? Kto w to uwierzy?” - pytał.

Na koniec Bogdan Rymanowski chciał się dowiedzieć, co Czarzasty jest w stanie zrobić, by znaleźć się w Sejmie. Przypomniał, że Michał Kamiński śpiewał, a Joanna Mucha zrobiła pilnik ze swoim imieniem. „Pani poseł Mucha nie może robić sobie za dużo śmiechu, bo odleci wreszcie. To są śmieszne rzeczy. Posada parlamentarzysty jest dla mnie ważna, ale nie będę robił z siebie pilnika do paznokci, żeby ją osiągnąć” - zadeklarował Czarzasty.

ez
[Fot. Stefczyk.info/TVN24]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook