Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Czarnecki: Przeprowadzimy audyt starego rządu

03.11.2015

"Według mojej wiedzy przyszła pani premier rozmawiała ze wszystkimi kandydatami na ministrów. Jeszcze raz apeluję, abyśmy nie szukali problemów tam, gdzie ich nie ma." - tłumaczy "Super Expressowi" Ryszard Czarnecki z PiS.

Poseł Zjednoczonej Prawicy mówi o roli Jarosława Kaczyńskiego w tworzeniu nowego rządu.

"Nic nie wiem o żadnych targach. Jarosław Kaczyński jako szef partii musi mieć wpływ na skład rządu. Przecież nie jest to rząd losowany." - tłumaczy.

"Myślę, że w połowie listopada poznamy skład nowego rządu." - dodaje.

Czarnecki przekonuje, że przedstawiciele mniejszych partii wchodzących w skład Zjednoczonej Prawicy nie będą narzekać na decyzje dotyczące stanowisk ministerialnych.

"Według mojej wiedzy nasi koalicjanci są bardzo zadowoleni z propozycji, które otrzymali. Tak jak szliśmy do wyborów jako Zjednoczona Prawica, tak teraz będzie to rząd zjednoczonej, a nie podzielonej prawicy." -  powiedział Czarnecki.

Polityk PiS zapowiada, że nowy rząd przeprowadzi audyt ośmiu lat Platformy Obywatelskiej.

"Audyt jest konieczny, żeby nikt potem nie mówił, że zastaliśmy Polskę w doskonałym stanie, podczas gdy sytuacja jest odwrotna. Pokażemy, jaki jest stan państwa. Niezależnie od tego, w jakim Polska jest stanie, nasze obietnice chcemy wcielać w życie. I zrobimy to." - zapowiada.

mly/se.pl

[fot. fratria]

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook