Jedynie prawda jest ciekawa

Co za upadek. Byli prezydenci niczym akwizytorzy

06.10.2015

Bronisław Komorowski i Lech Wałęsa polecieli do USA, by promować... kantor „Cinkciarz.pl”.

Bronisław Komorowski po zakończonej prezydenturze zapowiedział powołanie Instytutu swojego imienia. Ale okazuje się, że to dla niego mało. Obecnie rusza w komercyjne tournee po całym świecie.

Był prezydent wraz z Lechem Wałęsą polecieli do USA. Tam promują... prywatną inicjatywę. Firma „Cinkciarz.pl” ogłasza, że Komorowski i Wałęsa polecieli dbać o jej interesy. Mają wziąć udział w otwarciu biura firmy w USA.

„Z udziałem b. prezydentów - Lecha Wałęsy i Bronisława Komorowskiego - Cinkciarz.pl otworzy w poniedziałek swoje pierwsze biuro w USA, gdzie będzie działać pod marką Conotoxia” - czytamy w komunikacie firmy.

Właściciele chwalą się, że podpisali „bardzo duży kontrakt z prestiżowym amerykańskim partnerem”. Z kim dokładnie? Najprawdopodobniej chodzi o Chicago Bulls - utytułowany zespół NBA.

Zapewne udział Bronisława Komorowskiego w promocji firmy „Cinkciarz.pl” stanie się hitem internetu. Trudno tej kampanii nie komentować w kontekście afery „Gęsiarki” i wielu innych rzeczy, które zniknąć miały z Pałacu Prezydenckiego wraz z ekipą Bronisława Komorowskiego.

ez
[Fot. Stefczyk.inf/TVN24]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook