Jedynie prawda jest ciekawa


Co na to lemingi? Staszczyk PiSu się nie boi

15.10.2015

„Nie ulegam paranoi, że jak wygra PiS, to będzie taliban, ani, że jak wygra PO, to zapanuje szczęśliwość”.

Muniek Staszczyk, popularny i ceniony muzyk, idzie wbrew narracji mainstreamu. Przyznaje, że nie ulega antyPiSowskiej paranoi.

„Nie ulegam tej paranoi, że jak wygra PiS, to będzie taliban, czy coś w tym stylu. Ani tej, że jak wygra PO, to zapanuje wieczna szczęśliwość” - mówi Staszczyk w rozmowie z polskatimes.pl.

Lider T.Love przyznaje, że „niespecjalnie” interesuje go wynik wyborów i, że denerwuje go rywalizacja dwóch największych partii, przy której inne wydarzenia, np. krwawy zamach w Turcji sprzed kilku dni, schodzą w mediach na dalszy plan. Jak twierdzi, jego „obchodzi więcej niż PO i PiS”, ale polityka w ogóle niezbyt go interesuje.

„Czy każdy musi myśleć o Polsce 24 godziny na dobę? Ja nie myślę. Kocham Polskę, ale muszę o tym mówić na forum publicznym? Muszę walczyć? Ludzi tak ponosi ta polityka, że puszczają im zwieracze” - zauważa. Staszczyk wskazuje, że Polska się rozwija, ale zbyt wiele firm zostało sprzedanych, a ludzie muszą wyjeżdżać do pracy za granicę.

Staszczyk wskazał również, że od lat zna Pawła Kukiza i za jedną z jego zasług uważa „przewietrzenie” polityki. Pozytywnie ocenia zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. „Na razie trudno go oceniać, ale zmiana na tym stanowisku była dobra. Przeciwnicy mówią, że to prezydent-marionetka, ja bym jeszcze zaczekał z taką oceną” - komentuje muzyk.

Jak widać narracja wskazująca, że PiS jest tragedią dla Polski ma kolejną przeszkodę. Muniek Staszczyk nie jest na takie słowa czuły. On PiSu się nie boi.

ez,wPolityce.pl
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 5. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 6. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 7. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook