Jedynie prawda jest ciekawa

Cios w plecy Durczoka? Prokop bez litości

20.02.2015

„Jeśli Durczok popełnił przestępstwo, powinien zostać osądzony jak każdy inny obywatel”.

Marcin Prokop, medialna gwiazda mainstreamu, nie ma litości dla swojego kolegi z TVN. W ocenie prezentera Kamil Durczok powinien odpowiadać jak każdy inny obywatel, jeśli złamał prawo.

„Jeśli Kamil Durczok popełnił jakiekolwiek przestępstwo, powinien zostać osądzony z taką samą surowością jak każdy inny obywatel” - tłumaczy w rozmowie z „Super Expressem”.

W ten sposób komentuje znalezienie narkotyków w mieszkaniu, w którym przed miesiącem gościł dziennikarz. Ale dodaje: „Niezależnie od tego, co się tam wydarzyło czy nie wydarzyło, metodyka niszczenia postaci jest przerażająca” - zaznacza Prokop. Ciekawe, czy metodyka niszczenia ludzi przez TVN też mu się przestała podobać...

Prokop wskazuje, że ustalenia „Wprost” budzą u wątpliwości co do rzetelności. „Ktoś mógł podrzucić takie rzeczy, gdyby chciał” - wyjaśnia.

Dodaje, że jest przeciwny wydawaniu na kogokolwiek „zaocznych wyroków na podstawie poszlak, pomówień i supozycji”, bo to według niego oznacza po prostu lincz. „Mam nadzieję, że sprawa zostanie rzetelnie zbadana przez odpowiednie służby, bo oskarżenia są zbyt poważne, żeby ich roztrząsanie pozostawić tylko mediom” - podsumowuje Marcin Prokop.

Prokop jak Wałęsa, i za i przeciw. Durczoka broni i oczekuje rozliczeń. Biorąc pod uwagę miejsce Prokopa na mapie rynku medialnego to i tak zaskakująca odwaga...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook