Jedynie prawda jest ciekawa


Cezary Pazura: Europejczycy nie radzą sobie z terroryzmem

28.03.2016

Cezary Pazura mocno wykpił polityczną poprawność, z jaką wiele mediów informuje o krwawych zamachach przeprowadzanych w Europie przez islamskich terrorystów. Na drugi dzień po zamachach w Brukseli aktor usłyszał coś, co wprawiło go w osłupienie.

„W jednej ze stacji radiowych (nazwę pominę, żeby nie wyjść na politycznie uprzedzonego), [usłyszałem - przyp. red.], że zamachowcy nie urządzili rzeźni, morderstwa, zamachu, etc… Nie! Usłyszałem, że dokonali DETONACJI. Wow-pomyślałem wewnętrznie detonując. Panowie, detonacji dokonuje pirotechnik na planie filmowym i to nie ma nic wspólnego z masakrami urządzanymi ZAWSZE przez islamskich terrorystów”— pisze Pazura na Facebooku.

Druga rzecz, jaka go zirytowała, to reakcja polityków i społeczeństw państw poszkodowanych w zamachach. „Nie dziwię się potem, że nawet premier Belgii wydaje z siebie bełkot typu: „Nie damy się zastraszyć”, po czym na jego rozkaz ruszają w miasto auta z megafonami rycząc: „Prosimy nie wychodzić z domów!!! Dla waszego BEZPIECZEŃSTWA”. Absurd… A potem marsz obywateli przez miasto z hasłem : „NIE dla strachu”, jako odpowiedź na zamachy. W sumie rozumiem- oni nam DETONACJĘ, a my im MARSZ. Za parę lat może zabraknąć frekwencji. Na marszach…”— zauważa aktor.

W jego ocenie służby odpowiadające za bezpieczeństwo w Europie ewidentnie nie radzą sobie z zapobieganiem takim krwawym aktom przemocy. Dlaczego?

„Jak zauważył mój błyskotliwy Przyjaciel- nie wygramy z islamizmem, kiedy będziemy aresztować tych, którym pas nie wypalił po(!) zamachu (bo koledzy, którym wypalił już raczej nieuchwytni). Sztuka polega na tym , żeby wyeliminować terrorystę PRZED tym jak się wysadzi. Ot i cała filozofia. A jak to zrobić? Dopowiedzcie sobie sami”— dodaje.

W jego ocenie Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej we Francji się nie odbędą, ponieważ „Francuzi są kompletnie nieprzygotowani i bezradni. Jak wszyscy”.

„Jedyne miejsce w Europie, gdzie to się może udać to Polska. Ale mnie duma rozepchnęła! Tak tak… Francuzi mają jedyną szansę na przeprowadzenie zawodów, kiedy internują na czas mistrzostw WSZYSTKICH Muzułmanów. Tego też od nas można się nauczyć. Są tacy, którzy jeszcze życzliwie pomogą”— podsumowuje Cezary Pazura.

Ryb, bzm

Fot. [PAP/Rafał Guz]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook