Jedynie prawda jest ciekawa

Cezary Pazura: Europejczycy nie radzą sobie z terroryzmem

28.03.2016

Cezary Pazura mocno wykpił polityczną poprawność, z jaką wiele mediów informuje o krwawych zamachach przeprowadzanych w Europie przez islamskich terrorystów. Na drugi dzień po zamachach w Brukseli aktor usłyszał coś, co wprawiło go w osłupienie.

„W jednej ze stacji radiowych (nazwę pominę, żeby nie wyjść na politycznie uprzedzonego), [usłyszałem - przyp. red.], że zamachowcy nie urządzili rzeźni, morderstwa, zamachu, etc… Nie! Usłyszałem, że dokonali DETONACJI. Wow-pomyślałem wewnętrznie detonując. Panowie, detonacji dokonuje pirotechnik na planie filmowym i to nie ma nic wspólnego z masakrami urządzanymi ZAWSZE przez islamskich terrorystów”— pisze Pazura na Facebooku.

Druga rzecz, jaka go zirytowała, to reakcja polityków i społeczeństw państw poszkodowanych w zamachach. „Nie dziwię się potem, że nawet premier Belgii wydaje z siebie bełkot typu: „Nie damy się zastraszyć”, po czym na jego rozkaz ruszają w miasto auta z megafonami rycząc: „Prosimy nie wychodzić z domów!!! Dla waszego BEZPIECZEŃSTWA”. Absurd… A potem marsz obywateli przez miasto z hasłem : „NIE dla strachu”, jako odpowiedź na zamachy. W sumie rozumiem- oni nam DETONACJĘ, a my im MARSZ. Za parę lat może zabraknąć frekwencji. Na marszach…”— zauważa aktor.

W jego ocenie służby odpowiadające za bezpieczeństwo w Europie ewidentnie nie radzą sobie z zapobieganiem takim krwawym aktom przemocy. Dlaczego?

„Jak zauważył mój błyskotliwy Przyjaciel- nie wygramy z islamizmem, kiedy będziemy aresztować tych, którym pas nie wypalił po(!) zamachu (bo koledzy, którym wypalił już raczej nieuchwytni). Sztuka polega na tym , żeby wyeliminować terrorystę PRZED tym jak się wysadzi. Ot i cała filozofia. A jak to zrobić? Dopowiedzcie sobie sami”— dodaje.

W jego ocenie Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej we Francji się nie odbędą, ponieważ „Francuzi są kompletnie nieprzygotowani i bezradni. Jak wszyscy”.

„Jedyne miejsce w Europie, gdzie to się może udać to Polska. Ale mnie duma rozepchnęła! Tak tak… Francuzi mają jedyną szansę na przeprowadzenie zawodów, kiedy internują na czas mistrzostw WSZYSTKICH Muzułmanów. Tego też od nas można się nauczyć. Są tacy, którzy jeszcze życzliwie pomogą”— podsumowuje Cezary Pazura.

Ryb, bzm

Fot. [PAP/Rafał Guz]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook