Jedynie prawda jest ciekawa


Cezary Pazura: Europejczycy nie radzą sobie z terroryzmem

28.03.2016

Cezary Pazura mocno wykpił polityczną poprawność, z jaką wiele mediów informuje o krwawych zamachach przeprowadzanych w Europie przez islamskich terrorystów. Na drugi dzień po zamachach w Brukseli aktor usłyszał coś, co wprawiło go w osłupienie.

„W jednej ze stacji radiowych (nazwę pominę, żeby nie wyjść na politycznie uprzedzonego), [usłyszałem - przyp. red.], że zamachowcy nie urządzili rzeźni, morderstwa, zamachu, etc… Nie! Usłyszałem, że dokonali DETONACJI. Wow-pomyślałem wewnętrznie detonując. Panowie, detonacji dokonuje pirotechnik na planie filmowym i to nie ma nic wspólnego z masakrami urządzanymi ZAWSZE przez islamskich terrorystów”— pisze Pazura na Facebooku.

Druga rzecz, jaka go zirytowała, to reakcja polityków i społeczeństw państw poszkodowanych w zamachach. „Nie dziwię się potem, że nawet premier Belgii wydaje z siebie bełkot typu: „Nie damy się zastraszyć”, po czym na jego rozkaz ruszają w miasto auta z megafonami rycząc: „Prosimy nie wychodzić z domów!!! Dla waszego BEZPIECZEŃSTWA”. Absurd… A potem marsz obywateli przez miasto z hasłem : „NIE dla strachu”, jako odpowiedź na zamachy. W sumie rozumiem- oni nam DETONACJĘ, a my im MARSZ. Za parę lat może zabraknąć frekwencji. Na marszach…”— zauważa aktor.

W jego ocenie służby odpowiadające za bezpieczeństwo w Europie ewidentnie nie radzą sobie z zapobieganiem takim krwawym aktom przemocy. Dlaczego?

„Jak zauważył mój błyskotliwy Przyjaciel- nie wygramy z islamizmem, kiedy będziemy aresztować tych, którym pas nie wypalił po(!) zamachu (bo koledzy, którym wypalił już raczej nieuchwytni). Sztuka polega na tym , żeby wyeliminować terrorystę PRZED tym jak się wysadzi. Ot i cała filozofia. A jak to zrobić? Dopowiedzcie sobie sami”— dodaje.

W jego ocenie Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej we Francji się nie odbędą, ponieważ „Francuzi są kompletnie nieprzygotowani i bezradni. Jak wszyscy”.

„Jedyne miejsce w Europie, gdzie to się może udać to Polska. Ale mnie duma rozepchnęła! Tak tak… Francuzi mają jedyną szansę na przeprowadzenie zawodów, kiedy internują na czas mistrzostw WSZYSTKICH Muzułmanów. Tego też od nas można się nauczyć. Są tacy, którzy jeszcze życzliwie pomogą”— podsumowuje Cezary Pazura.

Ryb, bzm

Fot. [PAP/Rafał Guz]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook