Jedynie prawda jest ciekawa


Cenckiewicz inwigilowany przez PO

07.03.2016

"Dziękujemy ci Platformo - Partio Miłości, za lata inwigilacji".

Prof. Sławomir Cenckiewicz linkuje na Facebooku tekst tygodnika "Do Rzeczy". Red. Cezary Gmyz wskazuje w nim, że służby za rządów PO-PSL inwigilowały m.in. dziennikarzy. Jednak fragment, na który wskazuje Cenckiewicz, dotyczy jego osobiście.

"Inwigilacja za rządów minionej koalicji zaczęła się od osób związanych z komisjami - likwidacyjną oraz weryfikacyjną Wojskowych Służb Informacyjnych. Jednak cztery z tych osób były związane również z mediami. Chodzi o obecnego szefa SKW Piotra Bączka, który współpracował z "Gazetą Polską", Sławomira Cenckiewicza i Piotra Woyciechowskiego, którzy pisali m.in. do "Rzeczpospolitej"" - pisze red. Gmyz w "Do Rzeczy".

Prof. Cenckiewicz komentując te wiadomości sięga po ironię. "Dziękujemy ci Platformo - Partio Miłości, za lata inwigilacji w ramach sprawy operacyjnej kryptonim Familia! Dziękujemy także za działania operacyjne po publikacji książki "SB a Lech Wałęsa". Dziękujemy... po prostu, zwyczajnie... za obronę demokracji i wolności słowa!" - pisze Cenckiewicz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook