Jedynie prawda jest ciekawa

Cejrowski: Zdradek Sikorski zachował się nielojalnie

22.10.2014

Wojciech Cejrowski, znany i ceniony dziennikarz i podróżnik, nie przyjął zdaje się wyjaśnień Radosława Sikorskiego za dobrą monetę. W Radiu Wnet Cejrowski wskazuje, że marszałek Sejmu swoimi wypowiedziami dotyczącymi rozmowy Tuska z Putinem się skompromitował.

Sikorski przyznał się de facto, że znał jakieś ważne tajemnice i zatrzymał je dla siebie. No, to przestępca i buc, bo nie robi się takich rzeczy. Kulturalny człowiek w takiej sytuacji mówi, że posiadł jakąś wiedzę bardzo istotną i groźną. Ostrzega sąsiadów, typu Ukraina, że mocarstwo ma takie zamierzenia, jedzie do NATO i o tym opowiada, mówi o tym wszędzie. Zatrzymał tajemnice istotne, teraz broni swojego kolegę Tuska, bo obaj wychodzą na jakichś konspiratorów z Putinem” - tłumaczy Cejrowski.

Dodaje, że „od dawna o Sikorskim się mówi, że jest buc, że się nigdy nie uśmiecha, że jest solistą, nie gra w drużynie, nie jest lojalny wobec kolegów”. „Partie zmieniał wielokrotnie przechodząc od skrajnej prawicy do formacji która się od SLD niczym nie różni” - przypomina Cejrowski.

Dodaje, że „Zdradek Sikorski zachował się nielojalnie wobec społeczności o nazwie Polska, nielojalnie wobec kolegów partii i nielojalnie wobec swojego funfla Donalda, który go wciągnął do rządu”.

ez,RadioWnet
[Fot. Profil WC na Facebooku]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook