Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Cejrowski wzorem pracodawcy

29.08.2014

Znany podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski śmiało może pretendować do roli pracodawcy przyjaznego pracownikom. Gwiazdor zaangażował się w akcję na rzecz stryja jednego ze swoich pracowników.

W ostatnim wpisie Cejrowski wskazuje, że „przy produkcji 'Boso przez świat', jak przy wszystkich innych moich produkcjach, czy to książka, czy program radiowy, zawsze zatrudnia Drużynę”. „Bardzo ścisłe grono osób, znających się od lat, zaprzyjaźnionych prywatnie (a nie tylko "kolegów z roboty"), osób powiązanych rodzinnie... Pracujemy w Drużynie i pomagamy sobie nie tylko w robocie, ale w każdej życiowej sprawie, która tego wymaga” - tłumaczy podróżnik.

I przechodzi do apelu dotyczącego kierownika produkcji programu, który „dodatkowo pracuje z Cejrowskim nad scenariuszami, montuje odcinki, wynajmuje operatorów, szuka sprzętu...” Okazuje się, że stryj kierownika produkcji „potrzebuje modlitwy i krwi”.

„Poszukiwana jest grupa ABRh-. Krew można oddać w dowolnym punkcie - adresy na stronie Narodowego Centrum Krwi http://www.nck.gov.pl - przy rejestracji podaje się nazwisko osoby na rzecz której oddaje się krew oraz szpital, w którym jest ona leczona. W tym przypadku: Tomasz Makos, Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie” - pisze Wojciech Cejrowski.

Liczymy, że apel podróżnika spotka się z odpowiednim odzewem, a stryj jego pracownika szybko wróci do zdrowia. Polecamy również innym pracodawcom podobne podejście do pracowników i ich problemów.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Wojciech Cejrowski

,

pracownicy

,

pracodawca

,

krew

Warto poczytać

 1. rozenek 26.03.2017

  Zawisza: Rozenek jest znanym manipulatorem

  Zawisza był gościem programu "Skandaliści" prowadzonego przez Agnieszkę Gozdyrę, w którym dyskutują ze sobą osoby o przeciwnych poglądach.

 2. tyggg 26.03.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  W najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci” publicyści demaskują, jak daleko posunęła się ingerencja przedstawicieli zagranicznych podmiotów w serwowany Polakom przekaz medialny.

 3. wawrzyk-stefek 25.03.2017

  Prof. Wawrzyk: Deklaracja Rzymska sukcesem Polski

  Deklaracja Rzymska jest sukcesem Polski - uważa politolog z Uniwersytetu Warszawskiego prof. Piotr Wawrzyk. Ale - jak podkreśla - jest to dokument bardzo ogólny, otwierający dopiero pole do rozmów.

 4. semkasalondzienn2503 25.03.2017

  Semka: "PO jak wampir wysysa ciało Nowoczesnej"

  "Opozycja zakłada, że  ugra coś na tym paliwie europejskim".

 5. piecha-stefff 25.03.2017

  Piecha o sieci szpitali: Nie możemy spodziewać się rewolucji

  Nie możemy spodziewać tego, że nagle służba zdrowia zacznie działać, jak w Holandii.

 6. kosinknknm 24.03.2017

  Kosiniak: PSL zapłacił ogromną cenę za koalicję z PO

  - Kiedy byliśmy w koalicji z Platformą udało nam się zablokować przynajmniej część liberalnych zapędów PO - przekonywał w rozmowie z portalem wPolityce.pl prezes PSL.

 7. shaded 24.03.2017

  Miriam Shaded: Korwin mnie zawiódł

  "Janusz Korwin Mikke mając za sobą wspaniałe idee, przetrwonił wielkie poparcie".

 8. cejro-stefff 24.03.2017

  Cejrowski o Merkel: Wielka baba nie upilnowała Holandii

  Wojciech Cejrowski o konflikcie na linii Ankara-Haga.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook