Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Cejrowski wzorem pracodawcy

29.08.2014

Znany podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski śmiało może pretendować do roli pracodawcy przyjaznego pracownikom. Gwiazdor zaangażował się w akcję na rzecz stryja jednego ze swoich pracowników.

W ostatnim wpisie Cejrowski wskazuje, że „przy produkcji 'Boso przez świat', jak przy wszystkich innych moich produkcjach, czy to książka, czy program radiowy, zawsze zatrudnia Drużynę”. „Bardzo ścisłe grono osób, znających się od lat, zaprzyjaźnionych prywatnie (a nie tylko "kolegów z roboty"), osób powiązanych rodzinnie... Pracujemy w Drużynie i pomagamy sobie nie tylko w robocie, ale w każdej życiowej sprawie, która tego wymaga” - tłumaczy podróżnik.

I przechodzi do apelu dotyczącego kierownika produkcji programu, który „dodatkowo pracuje z Cejrowskim nad scenariuszami, montuje odcinki, wynajmuje operatorów, szuka sprzętu...” Okazuje się, że stryj kierownika produkcji „potrzebuje modlitwy i krwi”.

„Poszukiwana jest grupa ABRh-. Krew można oddać w dowolnym punkcie - adresy na stronie Narodowego Centrum Krwi http://www.nck.gov.pl - przy rejestracji podaje się nazwisko osoby na rzecz której oddaje się krew oraz szpital, w którym jest ona leczona. W tym przypadku: Tomasz Makos, Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie” - pisze Wojciech Cejrowski.

Liczymy, że apel podróżnika spotka się z odpowiednim odzewem, a stryj jego pracownika szybko wróci do zdrowia. Polecamy również innym pracodawcom podobne podejście do pracowników i ich problemów.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Wojciech Cejrowski

,

pracownicy

,

pracodawca

,

krew

Warto poczytać

 1. now2 26.10.2016

  Prof. Nowaczyk: "Komisja Millera pracowała na nieprawidłowo odczytanych danych"

  "Jako zespół wielokrotnie prosiliśmy przedstawicieli komisji Millera o dyskusje, o wspólne wystąpienie, odmawiano nam raz za razem".

 2. Zrzut-ekranu-2016-10-26-o-141647 26.10.2016

  Gadowski: Rządy starzeją się szybciej niż ludzie

  Rok dla rządu to tyle, co dziesięć lat w naszej biografii. Na pewno coś jest w tym, co powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla tygodnika „wSieci”, że przez 8 lat PO nie zrobiła tyle, ile zrobiono przez ten rok.

 3. dad-and-son-14327721920 26.10.2016

  Szymański: Silny ojciec = społeczeństwo bez aborcji

  "Coraz więcej polskich mężczyzn odkrywa bycie tatą jako ważny element własnej tożsamości i możliwość samorealizacji".

 4. pawlowiczkrystynkaaa 26.10.2016

  Krystyna Pawłowicz złożyła do KRRiT skargę na TVN

  "Czuję się zagrożona, tym bardziej, że „organizowane” przez „Fakty” akcje agresji przeciwko nam i nienawiści stwarzają realne zagrożenie i pobudzają do agresji widzów ze środowisk obecnej opozycji".

 5. Google1477x83143-2016 25.10.2016

  Prezydent we "wSieci": Poprzedni rząd zapominał o rodzinach

  Andrzej Duda w wyjątkowym wywiadzie dla tygodnika "wSieci".

 6. marzena1 25.10.2016

  Nykiel: Uczestniczki "Czarnego Protestu" są wykorzystywane

  "Widać wyraźnie, że sprawa aborcji to jest jeden z tematów, które bardzo dobrze napędzają rozruchy społeczne jakiejś określonej części kobiet, określonej części Polaków".

 7. romaszewska-stefffff 25.10.2016

  Romaszewska: Tylko Rosjanie mogą zagrozić Łukaszence

  Agnieszka Romaszewska o sytuacji na Białorusi i spotkaniu polskiego ministra z Łukaszenką.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook