Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski wzorem pracodawcy

29.08.2014

Znany podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski śmiało może pretendować do roli pracodawcy przyjaznego pracownikom. Gwiazdor zaangażował się w akcję na rzecz stryja jednego ze swoich pracowników.

W ostatnim wpisie Cejrowski wskazuje, że „przy produkcji 'Boso przez świat', jak przy wszystkich innych moich produkcjach, czy to książka, czy program radiowy, zawsze zatrudnia Drużynę”. „Bardzo ścisłe grono osób, znających się od lat, zaprzyjaźnionych prywatnie (a nie tylko "kolegów z roboty"), osób powiązanych rodzinnie... Pracujemy w Drużynie i pomagamy sobie nie tylko w robocie, ale w każdej życiowej sprawie, która tego wymaga” - tłumaczy podróżnik.

I przechodzi do apelu dotyczącego kierownika produkcji programu, który „dodatkowo pracuje z Cejrowskim nad scenariuszami, montuje odcinki, wynajmuje operatorów, szuka sprzętu...” Okazuje się, że stryj kierownika produkcji „potrzebuje modlitwy i krwi”.

„Poszukiwana jest grupa ABRh-. Krew można oddać w dowolnym punkcie - adresy na stronie Narodowego Centrum Krwi http://www.nck.gov.pl - przy rejestracji podaje się nazwisko osoby na rzecz której oddaje się krew oraz szpital, w którym jest ona leczona. W tym przypadku: Tomasz Makos, Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie” - pisze Wojciech Cejrowski.

Liczymy, że apel podróżnika spotka się z odpowiednim odzewem, a stryj jego pracownika szybko wróci do zdrowia. Polecamy również innym pracodawcom podobne podejście do pracowników i ich problemów.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook