Jedynie prawda jest ciekawa

Cejrowski wzorem pracodawcy

29.08.2014

Znany podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski śmiało może pretendować do roli pracodawcy przyjaznego pracownikom. Gwiazdor zaangażował się w akcję na rzecz stryja jednego ze swoich pracowników.

W ostatnim wpisie Cejrowski wskazuje, że „przy produkcji 'Boso przez świat', jak przy wszystkich innych moich produkcjach, czy to książka, czy program radiowy, zawsze zatrudnia Drużynę”. „Bardzo ścisłe grono osób, znających się od lat, zaprzyjaźnionych prywatnie (a nie tylko "kolegów z roboty"), osób powiązanych rodzinnie... Pracujemy w Drużynie i pomagamy sobie nie tylko w robocie, ale w każdej życiowej sprawie, która tego wymaga” - tłumaczy podróżnik.

I przechodzi do apelu dotyczącego kierownika produkcji programu, który „dodatkowo pracuje z Cejrowskim nad scenariuszami, montuje odcinki, wynajmuje operatorów, szuka sprzętu...” Okazuje się, że stryj kierownika produkcji „potrzebuje modlitwy i krwi”.

„Poszukiwana jest grupa ABRh-. Krew można oddać w dowolnym punkcie - adresy na stronie Narodowego Centrum Krwi http://www.nck.gov.pl - przy rejestracji podaje się nazwisko osoby na rzecz której oddaje się krew oraz szpital, w którym jest ona leczona. W tym przypadku: Tomasz Makos, Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie” - pisze Wojciech Cejrowski.

Liczymy, że apel podróżnika spotka się z odpowiednim odzewem, a stryj jego pracownika szybko wróci do zdrowia. Polecamy również innym pracodawcom podobne podejście do pracowników i ich problemów.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook