Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski wściekły na korki

09.11.2015

„Ja bym tego, co wymyśli to blokujące ruch rondko, powiesił nad nim za kostki na weekend”.

Wojciech Cejrowski dziękuje na swoim profilu na Facebooku za kolejny występ. Krytykuje przy tym ostro inżynierów, którzy budowali autostradę do Łodzi. Zdaje się, że poważnie zezłościli znanego podróżnika.

„Za wczorajsze dwa występy w Łodzi dziękuję Publiczności Uczestniczącej! Reakcje płynące z sali wywołały kilka zabawnych sytuacji nieprzewidzianych w scenariuszu i... tak rodzi się zawsze kolejny show na rok następny - z takich przypadkowych zdarzeń/zderzeń z Publicznością. Dziękuję” - pisze Cejrowski.

I opisuje swoją podróż do Łodzi, podróż z przeszkodami. „W piątek zjazd z autostrady pod Strykowem jest niestety zawsze zakorkowany. To już słynne. Ja bym tego, co wymyśli to blokujące ruch rondko, powiesił nad nim za kostki na weekend. Niech się napatrzy co zrobił. Potem zaś niech do następnego piątku sprząta kupy po psach i trzyma się jak najdalej od projektowania infrastruktury” - pisze Cejrowski.

To jednak nie jedyna rzecz, która go złości. „O głębokim wąwozie biegnącym przez środek miasta, do którego jak się omyłkowo wjedzie, to wyjeżdża się z niego gdzieś pod Gdańskiem, nie będę wspominał... Poza tym Uć jest git” - kończy podróżnik.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 2. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 3. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

 4. 1270komorkajajowaq 12.02.2018

  Oto nowy wspaniały świat – Będą hodować ludzi w próbówkach? Pierwsze próby miały już miejsce!

  Eugenika wkracza w nowy etap. Sztaby naukowców na całym świecie pracują nad stworzeniem „nowego człowieka”

 5. 1270michnik01 08.02.2018

  Takich słów Adama Michnika o Holokauście nikt się nie spodziewał! Czy je jeszcze pamięta? Trafna diagnoza redaktora „Wyborczej”

  Nie jest winą Polaków, że na polskiej ziemi był Holokaust - mówił Adam Michnik

 6. 1270niemcyikacapy 06.02.2018

  Wina ofiar

  Burza wokół ustawy o IPN po raz kolejny wywołała we mnie refleksję dotyczącą traktowania dziejów własnego kraju zarówno przez zwykłych Polaków, jak i tak zwanych luminarzy nauki czy też, pożal się Boże, elity polityczne.

 7. 1270raszizma 05.02.2018

  Witamy w krainie absurdu. Dziennikarz został oskarżony o rasizm, bo molestował tylko białe kobiety

  Uważaj kogo molestujesz, bo przyprawią ci łatkę ksenofoba – kampania #metoo chyba osiągnęła właśnie punkt krytyczny

 8. israel231012018 02.02.2018

  Premier Izraela: Hitler nie chciał mordować Żydów

  Hitler wcale nie chciał mordować Żydów - to nie wyznania leśnych komediantów-neonazistów, świętujących kolejną rocznicę urodzin swojego wodza, czy nawet działaczy niemieckiej partii NPD

CS152fotMIni

Czas Stefczyka 152/2018

PDF (5,75 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook