Jedynie prawda jest ciekawa

Cejrowski wściekły na korki

09.11.2015

„Ja bym tego, co wymyśli to blokujące ruch rondko, powiesił nad nim za kostki na weekend”.

Wojciech Cejrowski dziękuje na swoim profilu na Facebooku za kolejny występ. Krytykuje przy tym ostro inżynierów, którzy budowali autostradę do Łodzi. Zdaje się, że poważnie zezłościli znanego podróżnika.

„Za wczorajsze dwa występy w Łodzi dziękuję Publiczności Uczestniczącej! Reakcje płynące z sali wywołały kilka zabawnych sytuacji nieprzewidzianych w scenariuszu i... tak rodzi się zawsze kolejny show na rok następny - z takich przypadkowych zdarzeń/zderzeń z Publicznością. Dziękuję” - pisze Cejrowski.

I opisuje swoją podróż do Łodzi, podróż z przeszkodami. „W piątek zjazd z autostrady pod Strykowem jest niestety zawsze zakorkowany. To już słynne. Ja bym tego, co wymyśli to blokujące ruch rondko, powiesił nad nim za kostki na weekend. Niech się napatrzy co zrobił. Potem zaś niech do następnego piątku sprząta kupy po psach i trzyma się jak najdalej od projektowania infrastruktury” - pisze Cejrowski.

To jednak nie jedyna rzecz, która go złości. „O głębokim wąwozie biegnącym przez środek miasta, do którego jak się omyłkowo wjedzie, to wyjeżdża się z niego gdzieś pod Gdańskiem, nie będę wspominał... Poza tym Uć jest git” - kończy podróżnik.

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS149FOTMINI

Czas Stefczyka 149/2017

PDF (4,39 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook