Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski wściekły na korki

09.11.2015

„Ja bym tego, co wymyśli to blokujące ruch rondko, powiesił nad nim za kostki na weekend”.

Wojciech Cejrowski dziękuje na swoim profilu na Facebooku za kolejny występ. Krytykuje przy tym ostro inżynierów, którzy budowali autostradę do Łodzi. Zdaje się, że poważnie zezłościli znanego podróżnika.

„Za wczorajsze dwa występy w Łodzi dziękuję Publiczności Uczestniczącej! Reakcje płynące z sali wywołały kilka zabawnych sytuacji nieprzewidzianych w scenariuszu i... tak rodzi się zawsze kolejny show na rok następny - z takich przypadkowych zdarzeń/zderzeń z Publicznością. Dziękuję” - pisze Cejrowski.

I opisuje swoją podróż do Łodzi, podróż z przeszkodami. „W piątek zjazd z autostrady pod Strykowem jest niestety zawsze zakorkowany. To już słynne. Ja bym tego, co wymyśli to blokujące ruch rondko, powiesił nad nim za kostki na weekend. Niech się napatrzy co zrobił. Potem zaś niech do następnego piątku sprząta kupy po psach i trzyma się jak najdalej od projektowania infrastruktury” - pisze Cejrowski.

To jednak nie jedyna rzecz, która go złości. „O głębokim wąwozie biegnącym przez środek miasta, do którego jak się omyłkowo wjedzie, to wyjeżdża się z niego gdzieś pod Gdańskiem, nie będę wspominał... Poza tym Uć jest git” - kończy podróżnik.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270hannalis 25.05.2018

  Jaki mąż, taka i żona. Jedyna Pasja Hanny Lis, to ataki na prezydenta?

  Hanna Lis bardzo chętnie bierze przykład z męża i podobnie, jak on, zamieniła swój profil na Twitterze w antypisowską tubę. Ze szczególnym zacięciem była prezenterka Teleexpressu atakuje prezydenta Andrzeja Dudę

 2. engelking17052018 17.05.2018

  Quo vadis „Dobra zmiano”? Pół miliona dotacji na finansowanie antypolonizmu!

  Ponad pół miliona dotacji na badania, których celem jest „opowiedzenie na nowo” problematyki postaw Polaków wobec Zagłady.

 3. 1270samiswoi 15.05.2018

  Jacek Saryusz-Wolski nokautuje Schetynę i Petru

  Tę scenę z filmu „Sami Swoi” chyba każdy pamięta. Internauci bez litości wykorzystali fragment filmu, by zdemaskować działania obecnej opozycji. Niniejszy mem śmieszy, ale niestety jest w nim też jest coś niezwykle smutnego i bolesnego. Współczesna Targowica.

 4. 1270Liswscieklak 15.05.2018

  Tomasz Lis znowu odleciał i pluje jadem. Opętał go Niesiołowski?

  Choć Tomasz Lis systematycznie udowadnia, że ma ogromny problem z opanowaniem emocji i dla własnego dobra powinien już dawno zostać odcięty od internetu (głównie portali społecznościowych), jego bliscy i współpracownicy zdają się tego nie zauważać.

 5. 1270danielolbrychski 10.05.2018

  Jak oni nienawidzą PiS. Olbrychski i Janda, agitują na rzecz Marszu Platformy

  Niechęć części tzw. środowiska artystów i elit III RP do obecnej ekipy rządowej nie jest tajemnicą, o czym sami „demiurdzy” i dzieci dziewięciu muz mówią otwarcie i często.

 6. 1270adamowiczgdans 10.05.2018

  Tak Paweł Adamowicz walczy z polityczna konkurencją. Armia trolli na żądanie prezydenta miasta

  Czy to możliwe, że włodarz tysiącletniego grodu nad Motławą, zarządzający aglomeracją liczącą blisko pół miliona mieszkańców, szczuje ludzi przeciwko swoim politycznym konkurentom?

 7. 1270uhadacz 10.05.2018

  "Zaplute mordy", "krzywe ryje" i zapach PiS-uaru, to mowa miłości opozycji

  O tym, że tzw. obrońcy demokracji nie słyną z tolerancji nikogo nie musimy przekonywać. Inna rzecz, że w ich szeregach agresja narasta w tempie geometrycznym

 8. 1270alejaja 09.05.2018

  Ale jaja, ale jaja. Bieńkowska rzuca mięsem w Parlamencie Europejskim

  Myślicie, że ciepła posadka w Komisji Europejskiej zmieniła jej język? Nic z tych rzeczy.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook